New Holland TD80 mi New Holland T5040

Ynt: New Holland TD80 mi New Holland T5040

Hertürlü T5040 da td80 de işini görür.Eğer paran varsa düşünme.Ama bütçeyi aşmayım dersen td80 de işini görür.(NOT:td80 3 silindir 83 hp civarı T5040 4 silindir 86 hp)Ayrıca T5040 ithal modeldir.

para sıkıntı değil. konfor olsun= 5040
okadar para bağlamaya gerek yok konforuda yeterli bana yeter= td80d

ben td80 kullanıyorum şuan oldukça memnu unm yakıtı çekişi çk iyi. tavsiye ederim. ok-*-s

Ustam karşılaştırdığın makinanın birisi 4 diğeri 3 silindir biri yerli diğeri ithal makina, arada bir sürü özellik farkı var... Hangisi dersen Tabi ki T5040 pahalı gelirse TD90 al daha iyi...

t5000 serisinin piyasası pek yok hatta hiç yok denecek kadar az .koçta bu yüzden indirm yapıyor kdv sini almıyor. ama 2 traktör de çok farklı kullnım olrak kalite olrak vs her açıdan. eğer uzun süreli kullnacaksanız size tavsiyem avrupa makina. ama bir süre kullnıp aldığınız rakamlara verme düşüncesi varsa yerli bu tercihi karşılar. tabi maddi imkanlarda önemli t5040 biraz yakar td80d ye bakış. iksinin arasında gene vardır 10, 15 lira fark. ama karar sizin ben yinde avrupa derim tabi kullnımınıza bağlı biri alır 1 yıl kullnım yerliyi hemen hemen aynı fiyata satar. avrupalarda düşüş yerliye oranla fazla olur.