New Holland tn95fa serisi sizce alınır mı?

New Holland'ın 2006 senesinde çıkardığı bahçe tipi TN95FA power suhutle power shift 32 16 şanzımana sahip olan traktörü 2023 yılında sizce alınır mı arzası olurmu kronik sorunu varmı alırken dikkat edilecek birşeyi varmı kullanan arkadaşlar varsa konuşalım

T580 var zaten güç Yok makinadan benim işime en az 80 hp olması lazım yakıt önemli değil tümosandan azdır yine
Arda aynı motor var 95 lık tnfa nın yaptığı işi bende yapıyorum yolda sadece biraz yavaş zeytin için cok Yuksek bg e ihtiyaç yok kullandıgın ekıpmanlar ne kı 230 çapa mı 3 tonluk atomizer mi ? 11 li patlatmamı ?

Arda aynı motor var 95 lık tnfa nın yaptığı işi bende yapıyorum yolda sadece biraz yavaş zeytin için cok Yuksek bg e ihtiyaç yok kullandıgın ekıpmanlar ne kı 230 çapa mı 3 tonluk atomizer mi ? 11 li patlatmamı ?
Bizim yerler rampa çamurda ilaç attığımız oluyor 52100 bile zorlanıyor zaman zaman t580 le attım 1 sefer ilacı makina takviye 1 2 arasında zor gidiyor bende 70 başak da vardı bilirsin çamurda iyi giderler ilaç atarken çıkmıyordu batıp kalıyor bayılıyor o konularda Tümosan harika bayılma yok çekiş mükemmel ama ufak tefek arzaları oluyor tnf yi sağlamlığından ötürü almak istedim şu an sadece aklımda Tümosanın 1 arzasında alabilirim nasip diyelim