New Holland TR6 serisi kampanya - Ağustos 2020

NH' in web sitesinde yazan kampanyalı fiyatlar aşağıdaki gibi. Fiyatları geçen seneki düzeye çekmişler.

Fiyatlar iyi güzel düşmüş ancak;
1-Teslim zamanı ne zaman acaba? Bugün aldık diyelim traktörü en erken ne zaman teslim ederler?
2-Bu indirimden önce alanlar yine zararlı mı çıktı bu işten, ne dersiniz?

10-16 Ağustos tarihleri arasında Çorlu Tarım Fuarı var. Fuara giden olursa fiyat & termin sorabilir mi acaba?

TR6.120 modeli 389.000 TL
TR6.130 modeli 408.500 TL
TR6.140 modeli 434.500 TL
TR6.135 modeli 470.900 TL - Kabin süspansiyon
TR6.135 modeli 535.900 TL - Ön Aks & Kabin süspansiyon
TR6.150 modeli 576.500 TL - Ön Aks & Kabin süspansiyon

Bizde de indirim yapmışlar dostum
Screenshot_20200810-185727.jpg

Mart veya Nisan ayında aldık.
Tr 6.130 dan memnunuz tek sıkıntısı biraz kısa bizim arazimizin bazı yerleri çok dik.
Kısa olmasından bahsetmişsiniz, kısa olduğu için ön de 810 kg ek agirlik var.
yine de sormak istedim, arka agirliklardan azalttiniz mı?
Ayrıca size göre bg gücü ve çekişi göz önüne aldığımızda traktör ağır kalıyor mu?

Slm arkadaşlar bugün çorlu fuarındaydım newholland ta en büyük traktor tr5 110 fiyat 358 bin tl dediler ve sosyal medyadaki paylaşımın yanlışlıkla paylaşıldığını söylediler hatta ben yarım saat durdum enaz 5_6 kişi tr6 serisi sormaya geldi olsa paylaşılan fiyatlara alacak var yani[emoji848]
Bilgilendirme için teşekkür ederim ancak TR6 fiyat bilgisi sosyal medyada değil bizzatihi New Holland in web sitesinde paylaşılmış.
Furda NH görevlisi çok garip bir açıklamada bulunmuş.

Satin almayi dusunenler için zaten paylasilan fiyat bu piyasada çok uygun bir fiyat cazip bir fiyat.ayrica bu paylaşım şu siralar fuar doneminde iyi niyetli saf kalpli biz çiftçileri fuarlara çekmek yani bir nevi olta balık ve yem misali bir durum olabilir.sağduyulu olmak lazim [emoji4]
Şakami yapiyorsun, 389 bin yerli montaj traktore cazip fiyat, döviz fiyatli olmasa kimse yerli montajın yüzüne bakmaz🤨fiyatida bu kadar çikmaz gecen yıl 285 bin olan motor birde pulluk hediyeli, simdi 389 bin %50 vay baba vay.

7,33 oldu.
Arka sokaklarda 5(beş), 5(beş) ediyor.
Ben cadde çocuğuyum hocam , adama soruyosun maxot cıkti benim arabam yokki diyo, sey 7.30 diyosun bende şey yo kki banane diyo, hiç sormuyor ki bende niye yok diye anca bende yok banane diyor, faiz haram dediniz forumda altin aldım, sımdi altin bozdum şey aldim , ben cadde çocuguyum bence 5(beş), 5(beş) etmez.7.30 eder.