New Holland TT4.55 Ünlü 4-10 numara pulluk ile sürümde

Yulaf ekilecek yerleri sürdük videoda ortakolu biraz fazla kısmış sonradan düzeltti.Seri 1 ile videoda rampa sürüyor gayet güzel bayılma yok.Toprakta tam tavında.

[video=youtube;GhOSYlN3Fdc]https://www.youtube.com/watch?v=GhOSYlN3Fdc[/video]
Sürüm çok yüzeysel bende çok güzel video var yükleyemedim Youtube attım yine yükleyemedim telefonda giriyorum siteye nasıl yükleme yaparım..

Sürüm çok yüzeysel bende çok güzel video var yükleyemedim Youtube attım yine yükleyemedim telefonda giriyorum siteye nasıl yükleme yaparım..

bilerek derin sürülmedi video yükleme olayına gelirsek telefonda ki uygulamadan yükleyemezsiniz bilgisayardan girip yüklemenizi tavsiye ederim eğer videonuz you tubede yüklüyse çok basit bunun için link veriyorum buraya tıklıyarak videonun siteye yüklenmesi hakkında detaylı konu var.

Kolay gelsin Sefa [emoji4]

Sağolasın Ercan abi Allah razı olsun. :)

Kardeşim bu traktorden memnunmusun

Evet makina on numara buna pompa ayarı yapıldı 15-20 gün önce ayardan öncekiyle ayar yapıldıktan sonra fark var biraz çekişte balya makinasına gelirsek balyada çalışmadı bu makina ama haşbaysız makinayı rahat çalıştırır ama TT4.65 ile haşbaylı çalışanlar var. haşbaylıda verimli olmaz gibi 55 lik motor yabancıyım balya işine.