New Holland TT4 serisi mekanik shuttle (levye) testi

25.05.2016
3,693
3,486
27
Niğde

Dün köye gitmiştim 2 aylık aradan sonra marşa bastım bi dolaşayım dedim ardından can sıkıntısından mekanik shuttleyi test edeyim video çekeyim dedim belki merak edenler olur can sıkıntısından TrakKulüp ailesiyle paylaşayım dedim. :) ilk geldiğinde sertti şuan yumuşak tek parmakla bile geçiyor ilerleyen zamanlarda dahada alışır yumuşar diye düşünüyorum :) belki bi power shuttle değil ama zevk alıyor insan :)

[video=youtube;DG_FN4ymqms]https://www.youtube.com/watch?v=DG_FN4ymqms[/video]

güzel paylasım sefa traktörün fiyatı nedir

Sağol abi biz peşin 51 e almıştık şuan 61 bin diyorlar

Bende td65d yi 12 senedir levye kullanirken hic durmadim suana kadar bi sıkinti olmadi ama bu yeni bulumaster lar hep sıkıntılı

Direksiyon altı İlk çıkanlarda sıkıntı var doğru abi bunlarda yeni sistem varmış çözmüşler hataları ilerleyen zamanlarda nasıl olur göreceğiz. Bayiye sormuştum alırken düzelttiler onu dediler.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Paylaşım için teşekkürler. Şatıl levye çok rahat oluyor bi zaman arkadaşa yardım ederken 8066 kullandım alıştım bizim Ferguson'a binince hayata küsmüştüm :)geçen yıl karda drift yapayım dedim traktör hiç patinaja düşmüyor bende çekerden alıp uğraşmadım :) Kullanırken vites gibi önce ortaya alıp sonra takıyorum.

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Paylaşım için teşekkürler. Şatıl levye çok rahat oluyor bi zaman arkadaşa yardım ederken 8066 kullandım alıştım bizim Ferguson'a binince hayata küsmüştüm :)geçen yıl karda drift yapayım dedim traktör hiç patinaja düşmüyor bende çekerden alıp uğraşmadım :) Kullanırken vites gibi önce ortaya alıp sonra takıyorum.

Aynen abi çok faydası var gerek vakit kaybı olmuyor gerekse yorulmuyor insan geri vitese takma derdi yok çift sürerken ikide bi vites değiştirme derdi yok pratik rahat.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68