New Holland tt4 serisimi case jxc serisimi

Dediğiniz gibi her yerin toprağı farklı arkadaşlar 8066 kullandım Şarkışla'ya yakın köylerde 5/12 pulluğu seri 1 ile çekiyordu ama lastikler janta kadar toprağa oturuyordu kül gibi toprak yakın köyden 8066 ve 286 golda 5/12 taktılar çekmedi. Mf 5455 ve td 110 harici 9080 Tümosan ve akranları 5li çekiyor ama 4/12 takıyorlar.
Aynen abi çok fark ediyor

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Case jxc55 4 silindir(3 'e gore çok yakar) torku 221 nm.

Nhtt 65 3 silindir(4'e gore az yakar) torku 261 nm.
İşte böyle hangisi?
Izlenimlerime göre Jxc nin motoru 4silindir ital NH yerli NH nin sadece piyasası war aslında güç çekiş istiyorsan case ama değer kaybetmesin diyorsan NH yani aslında NH den daha iyi traktörler war fakat yaygın değil şu bi gerçek Jxc 4silindir bu bile yeter

Izlenimlerime göre Jxc nin motoru 4silindir ital NH yerli NH nin sadece piyasası war aslında güç çekiş istiyorsan case ama değer kaybetmesin diyorsan NH yani aslında NH den daha iyi traktörler war fakat yaygın değil şu bi gerçek Jxc 4silindir bu bile yeter

Evet NH yerli motor kullanıyor yıllardır kullanılan motor,bu güne kadar da bu motordan şikayeti olan hiç kimseyi duymadık.İş tercih meslesi NH teknik olarak JXC den daha üstün ps hidrolik kaldırma kapasitesi vb,yakıtın da jxc ye göre daha düşük olduğu zaten tartışılmaz bir gerçek.

Mustafa anladımda.takviye piston olmadan 1140 kg yükü 13 km uzaklıktan ek ağırlık olmadan gayet normal bir şekilde getirdi.tt4 ek Piston olduğu halde 1140 kg kaldırmasına kaldırırda ön tarafı indirmek için bendeki 250 kg ek ağırlık yetmeyebilir.tt4. Serisi casenin jx 60 ve jx70 serisinin dengidir.olay budur.

Mustafa anladımda.takviye piston olmadan 1140 kg yükü 13 km uzaklıktan ek ağırlık olmadan gayet normal bir şekilde getirdi.tt4 ek Piston olduğu halde 1140 kg kaldırmasına kaldırırda ön tarafı indirmek için bendeki 250 kg ek ağırlık yetmeyebilir.tt4. Serisi casenin jx 60 ve jx70 serisinin dengidir.olay budur.

Tamam İskender abi jxc daha kalıplıdır ve bu durum ona avantaj elbetteki sağlayacaktır. Yanlızca bu noktaya odaklanmamak lazım. Bir sezon boyunca bir traktörden beklentiler değişiklik arz ediyor. Her ağır yükü kaldıran traktörde iyi traktör sayılmaz. İşin verimlilik boyutu da var. Tt4 teki powershuttle, elektrikli 4wd, ergonomik şekilde konumlandırılmış Lift otomatik mandalı, 3 silindirli motor bütün bunlar segmentinde önemli bir artı. Ha ne olur Matris armoniyi sağlıklı bir şekilde çalıştıramaz ama onun yerine Azim, Ermak benzeri bir takım aldığında aynı işi rahatlıkla yapabilir. Tt4 65 kapasite olarak jx65c den çok daha üstündür.

38a170fbfd462620b4dbcca12111d6e5.jpg

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Daha deneme yapmadık bugün taktık pullıkları deniyince yazarım buraya 4-8 ile sürüm yaptık çekişi falan çok iyi di 4-9 ile de bir fark olacağını sanmıyorum yine de + ve - yönlerini buraya yazmaya çalışacağım

Kullandıkça seversin keyfini çıkar zıplamasına alışırsan gerisi sorun olmaz. 55'liklerde Kleber takılı

Kullandıkça seversin keyfini çıkar zıplamasına alışırsan gerisi sorun olmaz. 55'liklerde Kleber takılı
Aldığım da araştırdım işte çok zıplar falan diyorlardı ben öyle bir sorun yaşamadım daha 8053 vardı ince lastik odaya çok zıplıyor du ama casenin konforu çok iyi debriyaj frenler olsun çok güzel