new holland yedek parça sıkıntısı

Ynt: new holland yedek parça sıkıntısı

arkadaş bunları aldıktan sonra değil,almadan önce araştırıcaktın.eğer yerli alsaydın hiç bir sıkıntı yaşamazdın emin ol.

öncelikle olması zor olan bi sey basına gelmiş new holland gibi büyük bir şirketin bunu yapması acıkca bana cok sacma geldi 2-3 sene önce civar köylerin birisinde l95 wardı adam maotoru yatırmıs 2 gün içinde motorun parçaları gelmiş bir dişlinin gelmemesi çok sasırtıcı 40 yıl düsünsem aklıma en son gelecek bi olay

arkadaslar yenı tt 55 i servise götürdüm işte bi adamlarda tansıklı yıkama yok adam hem traktömrun gövdesını yağ yaptı dıyokı 5 tl ver dıyo yakıttıram dıyo böle bı sey olmaz saçmalık . . . arkadasa hak verıyorum . . . müşretı memnunuyetı çok önmli

göktürk link=topic=32199.msg281308#msg281308 date=1276979874' Alıntı:
arkadaşlar türktraktör ün yedek parça deposu izmirden ankaraya taşındı.taşınma işlemi sırasında gerçektende yedek parça sıkıntısı olduğu söyleniyor.sıkıntısını dile getiren arkadaşın bizlerden bir yardım beklediğini sanmıyorum.ben olsam atlarım giderim,şöyle yaparım böyle yaparım,hodri meydan gibi konuşmalarda komik geliyo doğrusu.arkadaşın biri çok doğru söylemiş ,şöyle çekiyo böyle çekiyo dicemize birazda kötü yanlarından bahsedelim.uzun yaylalı arkadaşım,tanıdığın bi yedek parça temincisine bahsetdiğim taşınma olayını sor,arkadaşın haklı olduğunu görüceksin.

Komikse gül arkadaşım.
Ayrıca taşınma olayında falan böyle durumların çıkması normal, ama 2 ay gibi bir süre çok uzun ve bunu New Holland değil hiç bir firma yapmaz, yapamaz. Buna hiç bir şey engel olmasa bile kendi maddi menfaatleri engel olur. Bir makineye bu kadar uzun bir sürede yedek parça ulaştıramayan bir markanın ne kadar çok müşteri ve para kaybedeceğini düşünebiliyor musunuz ?
Yani bunu hiç bir marka göze alamaz...

gökoğlu link=topic=32199.msg276295#msg276295 date=1274353475' Alıntı:
geçmiş olsun, bu konuyu direk olarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz, servis belki sallıyordur,
birde tüketici haklarına başvurun 1 ay içerisinde gelmeyen parçaların yerine makinayı tamamen değiştittiriyorlar bildiğim kadarıyla, tamamen müşteri hakları ile ilgili kanun gereğince, yanılmıyorsam böyle araştırmanız gerekir..

Arkadaş dogru söylüyor...