NewHolland' ın En Son Modeli TS 100A/110A İkisi Bir Arada..Heheh

Arkadaşlar bu traktörü Meriçlerin dükkana gübre almaya gittiğimizde çektim. Motorun bir tarafında TS 100A diğer tarafında 110A yazıyor.. Görünce çok şaşırdım. Bazı arkadaşlardan TS 100 A ların etiketini değiştirip 110 A diye satıyolar gibi laflar duymuştum. Görünce bir hak payı verdim... Demekki bu motorun bir tarafındaki yapıştırmayı değiştirmeyi unutmuşlar.... muhaa*-*- Alan adam 2 seneden beri gelip bakın diyormuş ne gelen ne giden varmış... Adamın sövmedi laf etmediği küfür yok... knş-*-s

99887143bp7.jpg

28802652wy2.jpg

97597965ry2.jpg

31862448kb4.jpg

46645582wv9.jpg

Sizin düşünceleriniz nedir?

: NewHolland' ın En Son Modeli TS 100A/110A İkisi Bir Arada..Heheh

muhaa*-*- muhaa*-*- muhaa*-*- zuha-*-s zuha-*-sne diyebilirim ki bir abimiz yurt dışında satışa sunulup da ülkemize gelmeyen veya sonra gelen traktörlerden bahsediyodu buda türkiyeye gelip de YENİLENEN muhaa*-*- traktör olarak ilk oldu sanırım
vay be bir traktörde iki model bunu yapsa yapsa NH yapar zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s muhaa*-*- muhaa*-*- :D şaka bir yana yazık adama yaw

valla new hollandın işi mf de bu yok olamazda ama belkı fab hatası olabılır ve kusur şirkette farkettınde gonderecktı motoru ve bu tsa100 110 daha buyuk bundan

Bence 110 :)
Garip bi olay.NH o bölgedeki bütün karizmasını etkilicek bişi...Ama dayı alırken gözleri nereye bakıyomuş görmemiş mi bi tarafının farklı olduğunu...Hem böle bi olayda bence fabrikanın sucu yoktur.Fabrikadanda böle çıkcak hali yok heralde...Bayi adam gibi adam değilse yaparbilir.İnsafına kalmış.Gece yatınca rahat uyayabilirmi orası mechul (Genede bilemem ama bayiyi suçlamakta yersiz olur.Çünkü kim yaptı bilinmiyo)...Motorun şanzımanına baksınlar anlarlar 100 mü yoksa 110 mu ? 100lüklerde otamatik şanzıman yok sanırsam...:)

ÖZzGÜR link=topic=1098.msg8492#msg8492 date=1202677754' Alıntı:
Bence 110 :)
Garip bi olay.NH o bölgedeki bütün karizmasını etkilicek bişi...Ama dayı alırken gözleri nereye bakıyomuş görmemiş mi bi tarafının farklı olduğunu...Hem böle bi olayda bence fabrikanın sucu yoktur.Fabrikadanda böle çıkcak hali yok heralde...Bayi adam gibi adam değilse yaparbilir.İnsafına kalmış.Gece yatınca rahat uyayabilirmi orası mechul (Genede bilemem ama bayiyi suçlamakta yersiz olur.Çünkü kim yaptı bilinmiyo)...Motorun şanzımanına baksınlar anlarlar 100 mü yoksa 110 mu ? 100lüklerde otamatik şanzıman yok sanırsam...:)
tamamen katılıyorum yorumlara ama kim gider de böyle birşey yapar ki bayiden başka

ilginnç yaa fabrika hatasıı yaff ole dolandırıcılık olmazz herhalde
bunu alan adamda hiç bişiden anlamıyomuşş o zaman....
adam motora bini binmez anlar yaff

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=1098.msg8508#msg8508 date=1202682372' Alıntı:
Anlaşılması zor aslında, siz bir motor alacak olsanız iki tafındaki yazıya bakar mısın? Bu saatten sonra bakacağınıza eminim ama. :) Güzel bir yanıda var, adam en azından bende NH TS100A birde NH TS110A var diyebilir. muhaa*-*-

Evet soran adama iki motor var dersin heheh... Ufak işere TS 100 A büyük işlere 110 A....:D

e peki bayi sahtekarlık yapmaya kalksa fatura da yazmıyo mu ne olduğu şase numarası falan ruhsat nasıl çıkartılıyo.bence fabrikadan hatalı gelmiştir.o değilde o kadar kontrolden nasıl gecmiş helal olsun..masseyi yapanlarda insan değil allah işi galiba..hata olmuyomuş..

Ynt: NewHolland' ın En Son Modeli TS 100A/110A İkisi Bir Arada..Heheh

vay be olaya bak.bayi böyle bir şey yapmaya cesaret edemez.büyük ihtimal fbrka hatası.ama kontroller galiba zayıfmış o aralar:D:D