newholland td75d & erkunt servet (çekişme)

Ynt: newholland td75d & erkunt servet (çekişme)

yasin köse link=topic=39338.msg420830#msg420830 date=1309111190' Alıntı:
valla burda erkunt cekmiş diyemem cünkü erkunt 80 lik nasıl eşit ler koymasın lar ozaman 80 lik yazısını satarken 80 hp cekişirken 75 hp helal olsun fiyata üstünde 75 yazıyor genede dayan dı
şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-*

ceya023 link=topic=39338.msg395442#msg395442 date=1304692066' Alıntı:
Eski bi erkunt kullanıcısı olarak sorunu yanıtlayayım erkunt servet 80t td75d den daha erken satılır deneyebilirsin :) ben satmaya cıkardım 3 gün içinde gitti hemde iyi fiyata eski kasası hemde.. td75d ler çok tutulmuyor.. traktörü sattıran temizliğidir markasından sonra..
yapma gözünü seveyim ben kendim galericiyim bizim burda erkutu yemin ediyorum takasa bile almıyorlar ki bende dahilim buna l95 vardı eski kasa kırmızılardan servet 80 getireyim alayım l95i dedi vermedim satılmıyor gitmiyor bizim burda kudret 100 geldi adamlar 1 seneden beri satamıyorlar traktörü new holland piyasa konusunda çok üstündür ben içindeyim hep bu işin

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=39338.msg341509#msg341509 date=1297794607' Alıntı:
herşey ortada diyonda kardeş şuraya 2 traktörüde çıkartalım bakalım hangisi daha önce satılacak.

td 75 pazarda en yavas model :) halk arasında sorunlu olarak bilinen tam anlamıyla kalabının motoru deıl vede yakıt düşmanı kim aldıysa memnun kalmadı o motordan....Bu iki motora bakarak hangısı once satılır dersen erkunt derım cunku yenı serılerı cok ıyı vede hos artı bu yılda satıs olarak yukselenen bır marka oldu ıkıncı elde bile bırden hareketlılık oldu....Heh dersenki genel anlamda marka olarak ıkıncıel hangısı daha cabuk satılır o zaman NH yada fiat derim sana modeline göre değişir tabikide.....

Hangisi önce satılırdan ziyade burda acılan konu cercevesınde konusmak gerekir 2 motor cekıstırılmıs ve galıbıyet alan marka ön planda tebrıkten baska bırsey yapılmaz KOnuyu baska tarafa cekmenın anlamıda yok...Bu konu ıcın bır konu acarsın hangısı once satılır diye :) orda herkes görüşünü belirtir....

şarklılı18 link=topic=39338.msg394411#msg394411 date=1304543389' Alıntı:
eşit bir çekişme olmuş erkunt ilk başta çekti çünkü nh çı yüksek vitesle başladı sonunda td götürdü gibi geldi bana ama tabi td75d ninde fabrikadan çıkış hatalı traktör olduğunu unutmamak lazım
[/qu
kardeşim bu çekişme bizim orda oldu hatta erkuntun şoforüde akraba ikiside 4x4 traktörler ve herhangi bi fabrika hataları yok erkunt biraz çekince motordan indi td 75 in arkasına bindi nh nin şöförü 1 in 4 ü ile asılıomuş 1 in 3üne atmış 2 sine atmış en sonunda erkuntu yavaşlatabilmiş eğer erkuntun şöförü üstünde olsaymış yeşilova yı dolandırırmış bunları erkuntun şoförü soledi nh nin viteslerini felan hep o soledi

o değilde yine bi traktör çekişmesi kazasız belasız bitmiş birisi yaralanmadan kazasız belasız
helal olsun erkunta
ama erkunt bence td75d den ağır oldugu için çekiyor
ama satılacak olsa td75d daha çabuk ve daha pahalıya gider :)

erkunt sanki servet değil de kıymet 90 gibi duruyor çamurluklardan. servetin çamurlukları öyle miydi. bunlar çok geniş göründü gözüme