nh 80-66s T5060

Merhaba arkadaşlar benim 99 model nh 80-66s 4x4 Avrupa traktörüm var çokta memnunum işlerimi daha kısa sürede bitirmek amacıyla bunu satıp T5060 almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Pişman olur muyum? Sağlamlık konusunda eski traktörümü arar mıyım?

Alınacak traktör henüz bilmiyoruz ama en fazla 3 bin saatte olur 2012 model olabilir illaki temiz olması lazım. 80 66 9 bin saatte motor rektefiye istiyor yavaş yavaş birde ufak tefek masrafları var

T5060 üzmez sağlam kullanışlı ve güzel makinadır en sevdiğim yanları zıplama olayı yok bide kısa olduğu için güzel manevrası var. parçasıda bol bulunur 80-66 dan sonra tek şikayet edeceğiniz konu yakıt olabilir boşta iyi yakıyor motor hacmi büyük :) ben tavsiye ederim bende bu seriden alacaktım krediye uygun bulamadım claas axos aldım.

• Beğen
Tepkiler: asiosi
80-66 tam piyasa motorudur, sonrasında çıkan ondan daha güçlü ve özellikleri fazla Avrupa motorlarını fiyat olarak solladı, hatta ikiye katladı.

Fazla değil şurada 5-10 yıl sonra belki fiyatları T5060 kadar olmasa da aradaki makas daha da kapanacak.

T5060 her ne kadar 80-66 ya göre bariz üstün ise de 80-66 sağlam, arıza yapmaz, sorunsuz ve idame ettirmek o derece kolay. Fiat seven biri olarak satmaya kıyamam gibi geliyor şeytan aklımı çelmez ise. Çünkü T5060 hakikaten iyi motor.

Son karar sizin yine de.

• Beğen
Tepkiler: asiosi