NH servis ve parça pahalılığı

Sen 900 tl ye yaptırırken pahalı değildi demi[emoji4]Çok fazla yazmışlar yok böyle bi fiyat işçilikte fazla..
Benimde traktör td85 takviye 2. vitesten atıyordu nh servisine yaptırdım düzen tutmadı ertesi yıl erkunt servisinde bakımlar falan dahil 2bin gibi bi rakama yaptırmıştım şeytan kulağına mükemmel oldu.[emoji4]

Şikayetvar.com a sikayet yazın kesin geri dönüş yaparlar.

Şikayetvar a yazmak güzelde sonrasında bu ustanın kapısına geri nasıl gidecek adam [emoji28]

Geçmiş olsun kardeşim. Hepsi olacağına varıyor.
Yaptırmasan işin kalır. Yaptırsan canın acır. Mecburen yaptırıp kullanıyorsu. Değiştirmek bir yana elimizdeki traktörlere iyi sahip çıkmalıyız. Bu pahalılıkda bütün çiftci kardeşlerimin Allah yardımcısı olsun.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Hayır beyler ;

Servise göre bu normal değil. Lakin burda bir durum var. Adam hem şanzıman hemde frenleri yaptırmış. New holland Uşak servisiyim. Rakamlar çok afaki değil. Lakin suistimal edilen bir konu mevcut.
Nedense garanti bittimi servislere yanaşamıyoruz, elini sildiği bexi bile bize aldırıyolar, belki siz dürüst olabilirsiniz fakat ben doğrusunu görmedim.

Geçtiğimi yıl köyde komşumuz 2013 td90 model traktörünün çift sürerken sol arka teker aks bilyasını dağıtmış farkedemediği için sol arka teker kovanını patlattı. Traktör üç gün tarlada yattı sanayiye götüremedikleri için. Tamir ücreti 6000tl. ye çıktı. Piyasa mı böyle yoksa servisler mi uçuk rakamlar istiyor.

Nedense garanti bittimi servislere yanaşamıyoruz, elini sildiği bexi bile bize aldırıyolar, belki siz dürüst olabilirsiniz fakat ben doğrusunu görmedim.
Bu konuda çok haklısın bizde sürekli aynı şikayetlerden nem alıyoruz ama kim olursa olsun lütfen ve lütfen yaptırdığınız işin önceden fiyatını sorun. Aksi taktirde işler kim olursa olsun değişebiliyor.

Hayır beyler ;

Servise göre bu normal değil. Lakin burda bir durum var. Adam hem şanzıman hemde frenleri yaptırmış. New holland Uşak servisiyim. Rakamlar çok afaki değil. Lakin suistimal edilen bir konu mevcut.
Selamün aleyküm hocam, bu işlemler için el emeği / işçilik normal mi? Ne kadar olmalıydı?

Td 65 için 3-4 vites dişli seti, ileri geri dişlisi ve fren değişimi için 2.600, işçilik içinde 1.200 isteniyor. Bu fiyatlar Nh servisi değil, başka bir servis. İşçilik fazla değil mi?