nh td100d alpler dönerli 5li 12inç deneme

Ynt: nh td100d alpler dönerli 5li 12inç deneme

beğenen beğenmeyen inanan inanmayan herkese teşekkürler arkadaşlar yakıt konusunda iddalaşma gereksiz bu yaş insanlar yalan söyleyecek değil inanıp inanmamak size kalmış çokta ispat peşinde değilim newhollandın ortağı değilim sonuçta ama önemli olan motorun çekişi benim için 2 yaksada içim yanmazdı keşke belirtmeseydimde daha iyi konuşmalar geçseydi sağlık olsun ne diyelim:)

vale link=topic=54782.msg581661#msg581661 date=1334639122' Alıntı:
hayırlı olsun ..yakıt çok çok iyi ..pulluğun fiyatı nedir acaba
teşekkür ederim:)
EFSANE ÜCRETLİ link=topic=54782.msg581657#msg581657 date=1334635331' Alıntı:
Hayırlı olsun abi kazasız belasız güle güle kullan :)
amin inşallah teşekkür ederim:)

Pulluk da traktör de güzel maşallah. Her ikisi de hayırlı uğurlu olsun. Dönüme 1 litre yakıt da Türkiye ' de pek az rastlanır bir olay. :) Bu traktörden en az 1.75 beklerim ben. Paylaşım için teşekkürler...

bilip bilmeden neden yalancı çıkartıyorsunuz adamı noo*-*- Erkunt ' un sıncanda 0.75 litre yakması nasıl gerçekçı geliyor da newholland ' ın hafıf toprakda 1 lıtre yakması ınandırıcı gelmıyor ?

paylaşım için teşekkürler, yakıtına takılmayın arkadaşlar, 14-15 gaz ile az yakması normal iyi çektiği müddetçe. Burada da gayet iyi çektiğini görüyoruz. Cihan 19-20 gaz verir, çok iş çıkartır, ama biraz fazla yakar. Hayırlı olsun traktör de pulluklar da. :)

hepinize teşekkürler arkadaşlar Allah hepinize daha iyilerini nasip eder inşallah. arkadaşım bu arada dönerken çok vakit kaybediyosun dedin ama tlfla çekerken pek pratik olamadım bide yeni oldugundan sakına sakına kullandım o yüzden çok zaman geçirdim