NH TR6.120 Hayırlı Olsun

Burdada konu acmistim arkadaş icin virtus j mi mf 5545 mi diye.En son TR6.120de karar kılındı.Gecen hafta konya fuarinda fiyat alindi bugün Eskisehir fuarinda el sıkışıldı.Sadece kredi onayina kaldi is kredi cikarsa hafta içi motor inecek

Resimler ve ekler

• 20170401_131146_HDR.jpg
    20170401_131146_HDR.jpg
    4.5 MB · Görüntüleme: 356
Sağolun.Onlar bunu tercih etti.Benim tercihim virtus olurdu.yalniz silverla virtus bir degil.virtuslarda tork cok zayif

NH TR6.120 nin nominal Torku 520 nm. Same nin 400 civarı. Same nin en son fuar fiyati 62.000 euro idi. Dolayısıyla hem fiyat hem performans olarak bana göre NH daha iyi bir tercih olmuş.

NH in liste fiyatı 221.000 TL. Yaklaşık 30.000 tl yani % 15 indirin yapılmış liste fiyatı uzerinden. Gayet uygun görünüyor fiyati.

Güle güle iyi günlerde kullansinlar.

Maşallah . bol kazançlar getire . Murat bey hayırlısıyla kredi onaylanıp traktörü teslim alınca izlenimlerini ve detaylı foto paylaşımını yapıver bi zahmet.

Sağol Mehmet abi.Traktoru arkadasa aldik ama denk gelirsem yada denersek beraber foto video paylasirip.Malum ben sehirde calisiyorum fazla denk gelmeyebilirim.Ama elimden geldigince paylasim yapamaya calisirim