ÖBÜR DÜKKAN KAPANMIŞ

Başta Yılmaz hoca ve diğer arkadaşlar değerli insanlardı. Açtıkları ve acılan konularda çok değerli,ufuk açan bilgiler paylaştılar.Ara ara orada da sorular sorduk.Son zamanlarda pek paylaşım yapmıyor,cevapta alamıyorduk.Boş konusan biri degildi.Bugun hâlâ paylaşımlarından yararlanıyoruz.Yeri aranıyordu. Yazık olmuş...
 


Değerli arkadaşlarım vardı.
Yılmaz ve Yakup gibi.
Ama bazıları oraya ileti yazanları azarladı,''burayı biz paramızla kurduk'' gibi laflar yazdı.Tarımsal konuda yazı yazanları '' bunlar komünist lafları '' gibi sözlerle kısıtladı.O zaman kişisel blog aç ya da kişisel internet sitesi kur.Forum açarsan insanlar da fikirlerini yazar.
 
Son düzenleme:

Ben hiç üye olmadım hic takipte etmedim
Sosyal medyada sadece watsap kullanıyorum
Ama zaman değişti dediğim gibi buranında eski günleri yok
Kimler geldi,kimler geçti. Gidenlere uğurlar olsun,Allah selamet versin.
Bir güne bir gün Mustafa beyin ''Burayı ben paramla kurdum'' dediğini duyduk mu?
Birkaç gün önce sizin bölgenin yanından geçtim. Karabiga 15 km yazıyordu.Yalova hızlı feribota gidiyordum.
Zaman değişti haklısınız.Farklı iletişim yolları tercih edenler olabilir.Tarım,traktörler, tarımsal ekipmanlar hep olacak , sadece insanlar yer (dünya) değiştirecekler.Binlerce yıldır olduğu gibi.
 
Son düzenleme:

Benzer Konular


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt