oks

Ynt: oks

b.ozyurt link=topic=3579.msg37415#msg37415 date=1211398540' Alıntı:
Ben en son 95 net yaptım ve sınıf ve ilde birinci oldum.Memleket neresi senin?
Vay kardeşim oks ' ye mi hazırlanıyorsunuz?Netlerin çok güzelmiş başarılar.Sınav çok kolay oluyo fazla büyütmeyin gözünüzde.Ben 3 sene önce 78 net yapmıştım.Şu an okulumdan menunum.Size kolay gelsin derim sadece.

walla ben 50 net falan yaptım 2 sene önce...anadoluya gidemedik ama herkez pişman olursun dedi hiçde pişman olmadım okulum cok ii arkadaş ortamıda güzel öğretmenlerde güzel bizim sınıfa 2 3 kişi geldi anadolu lisesinden

akgul link=topic=3579.msg37871#msg37871 date=1211469296' Alıntı:
walla ben 50 net falan yaptım 2 sene önce...anadoluya gidemedik ama herkez pişman olursun dedi hiçde pişman olmadım okulum cok ii arkadaş ortamıda güzel öğretmenlerde güzel bizim sınıfa 2 3 kişi geldi anadolu lisesinden
Onlar okul puanı daha yüksek olsun diye gelmiş olabilir.Anadolu lisesindeki ağırlıklı okul puanlarında yüksek alabilmek için daha yüksek ortalamaya ihtiyacı var.Ama düz lisede ortalama daha az olsa bile daha yüksek okul puanı alabiliyor.

akgul link=topic=3579.msg37871#msg37871 date=1211469296' Alıntı:
haklısın hem bizim lise çok proglamlı lise ondan düz liseye gitsemde aynı.
hem 45 öğrenci olduğundan okul puanın yüksek oluyor çünkü birincilik şansın yüksek