orjinal kabinli 4700 serisi

Ynt: orjinal kabinli 4700 serisi

toprak14 link=topic=86363.msg1033440#msg1033440 date=1447089903' Alıntı:
2016 ikinci ayda cıkacak diyolardı fuarda ben kabinlisini bekliyorum ara isler icin tam iideal 3 silindir comman rail yakıt cimrisi oldugunu söylüyolar

almanya tarım fuarında şuanda görücüye çıktı

bu seriyi 5400 serisinden ayıran bence en önemli unsur perkins motor yerine agconun kendi motorunun olması ayrıca 5400 serilerinin küçüklerinde olmayan common rail motorun eklenmesi ayrıca fiyatının daha uygun olması bence

Common rail motoru ne çekişiyle nede yakıtıyla avantaj sağlamıyor (Kötülemiyorum,gerçek olarak yazıyorum ) ,240 MF hidrolik düzeni bile bu traktörlerin hidrolik düzeninden daha sağlıklı ve kullanışlı diye düşünüyorum.Kesinlikle deneme traktörlerini kullanarak almaya karar verilmesi gerek,sakın kafadan gidip onca parayı bağlamayınız ! Uyarıdır...

vıdyoyu yukluyorum yuklenınce paylasacam burda akıcı gıtmıyor pullugu az salıyorsun motor bogulup kalıyorr same 90 ıle esıt sartlarda karsılastırdıkk same topraga gomdu acıkcasıı

aaysberkk link=topic=86363.msg1034789#msg1034789 date=1447458879' Alıntı:
https://www.youtube.com/watch?v=fN1qwLiLvjQ

pulluklar aynı esıt sartta karsılastırma same pullukları daha cok batırdıgı halde sonuc ortada
tarlada 3.dunya harbını yapmıs olcaz o zaman 4700 serısıyle motorun hakkı 4 pulluk olcak o zaman abı baska care yok gıbı tabı toprak yaıpısıda onemlı ama bıde same cekmıs rahat oda var tabı saol abı vıdeo ıcın :D

4 lü de taksan motor bogulup kalıyor 90 beygırın hakkını vermıyor acıkcası yolda gayet serı gıdıyor ama rampada kesılıp kalıyorr bırde traktörun dıngıller arası mesefe kısa yanı sallı deıl pulluk traktörun onunu celdırıyorr. sahsı kanatım 90 hp olarak bu traktor alınmaz ama 70 75 hp olmus olsaydıı guzel traktör olurduu benım sahsı gorusumm