Ot ilacı ve yabani yulaf ilaci

Arkadaşlar biz bugdaylarimiza Mustang ot ilacı kullanıyoruz.mustangla karisabilen yabani yulaf ilacı kullanan oldumu
Size tavsiyem ot ilaclarini hem ot ilaçları ile hemde başka ilacalarla karıştırmayın sadece sıvı gübre ile karışım yapın birde zaten yabani yulaf ile normal otların atım dönemi farklı bereketli olsun kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: karga
Size tavsiyem ot ilaclarini hem ot ilaçları ile hemde başka ilacalarla karıştırmayın sadece sıvı gübre ile karışım yapın birde zaten yabani yulaf ile normal otların atım dönemi farklı bereketli olsun kolay gelsin
Biz ilk defa yulaf ilacı kullanmayı düşünüyoruz. Geniş yaprak için rezital duo kullanıyoruz. ilk önce hangisini atmalıyız. Buğdaylar daha çok küçük.

Mustang ile ralon super yada balan super karışıyor.Mustangda fenoraps mı ne o etken maddeli ilaçlarla karışabilir yazıyor.Bunlarda ralon ve muadili ilaçlar.Axial ile karıştıırp atmak çok tahlikeli.Mustang ile çinko sülfatı karıştırıp atmak çinkoyu 100 gr aşınca tarlayı sap sarı yapıyor.50 gr çinkoda bile etkileniyor.Mustangla ralon yada balan superi ilacı karıştır at.Yaprak gübresi kullanma.5 senedir aynı ilacı kullandım karışımda neler denedim neler ben bile unuttum.Ama şunu anladım ot ilacı ile hiç bir yaprak gübresi karışımını tavsiye etmiyorum.Atılacaksa pas ilacı ile beraber bitki besleme yapılır.Artık bu ilaçları atmıyorum.LİNTUR VE AXİAL ATIYORUM.

• Beğen
Tepkiler: ayna_vatan