ÖZDUMAN 20'Lİ HUBUBAT MİZERİ DİŞLİ TAMİRİ...

Abilerim kardeşlerim herkese merhaba bu videoda bizim mibzerin dönmeyen gübre gözünün rahatsızlığını tedavi ettik sonradan gene sıkıntı çıktı ama videoyu atayım ben buraya izlersiniz havalar ısınınca dişlileri sökeceğim komple bir sıkıntı olmazsa dişlileri sıkıştıran birşey var onu bulmadan sıkıntı çözülmeyecek gibi herkese iyi seyirler şimdiden

[video=youtube;LwJ9M2kfEW4]https://www.youtube.com/watch?v=LwJ9M2kfEW4[/video]

Özdumandan memnunmusun Cengiz 22 lisini alacaktım.Senin videoyu gördükten sonra vazgeçtim.Şuan ki mibzerimiz gübrede sıkıntı yarattığı için değiştirmeyi düşünüyorduk.

Abi ben mibzerden çok memnunum aslında 2014de aldım mibzeri sıkıntısız kullandım bu zamana kadar ne olduysa geçen sene amcamgile mibzeri emanet verince oldu aradılar gübre gözü çalışmıyor diye çok sert kullanıyorlardı bide ondan sonra bu hale geldi işte yoksa ekermak falan hikaye yanında ayarladığın ayarda atıyor sıkıntısız şasesi falanda ekermakdan daha kalın gene , içinde şüphe olmasın yani güzel mibzer hatta alırsan balon teker olanını bide arka basamak bölümünde hidrolik yükseklik ayarlı merdansei olanlar var onlardan almanı öneririm bizimki düz basamak ekstradan silindir takıyoruz arkaya

• Beğen
Tepkiler: Ahmet0692