Pancar söküm fiyatları

Sakarya nehri kurudugu icin pancari sulayamamistik baya bir vakit, sondaj vurduk su cikmadi, sogan suyunun bitmesiyle uzak bir sondajdan sulayip kurumayi önledik. İyi kötü birde hasat etmek ister, söküm fiyatları ne olur? Düşük bütce ile sokum makinasi alinabilir mi?

Yok abi naptın 10 11 bine hidrolik pompası 8 bin sadece kuyruk miline takılan çok eski dolaplı makinaları o paraya anca alınır duzgun Çalışan 40 binden aşağı değil
Haklısın kardeşim bende dolaplı makineden bahsetmiştim yanlış anlaşıldım. Geçen sene hidrolik pompalı makinayı 60 ton pancara almıştı bi arkadaş ama pekte iyi sayılmazdı 10,15 civarı masraf yaptı galiba senin dediğin gibi temizi 40 bin vardır

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
hidrolik pompanın tanesi 3000 tl zaten ustam 8 10 bine eski kara düzen dolaplı alırsın o da az bi yağmurda her tarafı tıkar 40 45 binden aşşağı düzgün makine zor bulursun söküm fiyatıda dekarı 140 dan söküyoruz biz konyada
Hocam bende dolaplı makina için yazmıştım o fiyatı burdada 40 binden aşağı temiz makina yok söküm fiyatı da soruyu soran grall arkadaşımızın köyüne yakın mercan diye bi köy var galiba arkadaşım o köyde birisine 60 dönüm sökecekmiş 200 tl den anlaştığını söyledi ben kendim şahsen pancar işini bıraktım su olmadığından dolayı

• Beğen
Tepkiler: grall