PİONEER 108 İNTERVİX PLUS

30 dekar ayçiçeğime yabancı ot ilacı olarak İntervix plus atmayı düşünüyorum ama geçen sene tanıdıklarımdan bu ilacı atan oldu ve ayçiçekleri kurudu.Dekara 160 CC atmayı düşünüyorum başına benzer durum gelen oldu mu muadili ürüne zarar vermeyen başka ilaç mı atsam karar veremedim.Birde bu ilacı atarken içerisine takviye edici sıvı gübre vs kullansam nasıl olur

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
30 dekar ayçiçeğime yabancı ot ilacı olarak İntervix plus atmayı düşünüyorum ama geçen sene tanıdıklarımdan bu ilacı atan oldu ve ayçiçekleri kurudu.Dekara 160 CC atmayı düşünüyorum başına benzer durum gelen oldu mu muadili ürüne zarar vermeyen başka ilaç mı atsam karar veremedim.Birde bu ilacı atarken içerisine takviye edici sıvı gübre vs kullansam nasıl olur
İntervix plus mu çiçekleri kuruttu ?
Baytore at

geçen sene benim yaptığım gibi dekara 150 cc gibi intervix plus atarsan, ilaç sarmaşıklara hiç dokunmaz bile. Diğer otlar can çekişirken sarmaşıklar pırıl pırıl canlı görünüyordu. Ara çapa geçerkende ayaklara dolandı o sarmaşıklar. 30 metrede bir in temizle devam et öyle çalışıldı. Ayrıyeten intervix plus tek başına atılması tavsiye edilir.

• Beğen
Tepkiler: Metin Çakır
geçen sene benim yaptığım gibi dekara 150 cc gibi intervix plus atarsan, ilaç sarmaşıklara hiç dokunmaz bile. Diğer otlar can çekişirken sarmaşıklar pırıl pırıl canlı görünüyordu. Ara çapa geçerkende ayaklara dolandı o sarmaşıklar. 30 metrede bir in temizle devam et öyle çalışıldı. Ayrıyeten intervix plus tek başına atılması tavsiye edilir.
108cesidi plusli olmadigi icin 200cc dokuna bilir mi

• Beğen
Tepkiler: soner2222
108cesidi plusli olmadigi icin 200cc dokuna bilir mi
108e plus atılmasının anlamı yok çünki normal intervix çok çok daha ucuz. Ayrıca pluslı olmayan çeşide plus kesinlikle atılmaz diye biliyorum. (Başlığı kaçırmışım bu arada)
Asıl millet pluslı ayçiçeğine normal intervix atıyor hem ucuz hem de iş görüyor diye ve sararma harici pek zararı yok. Ama pioner ve lg firmaları bu şekilde ters cinslere atılan ilaçlardan sorumluluk asla kabul etmiyor.

• Beğen
Tepkiler: soner2222 ve karga
Pioneer 108 e intervix pulus atılmaz

• Beğen
Tepkiler: soner2222

Arias al 100gr at yapıştırıcı koyma at bisey olmayacak fiyat trakya 220 litre gecen yilda kullandim intervix plus 650 liraydi uc litre arias aldim 250tl ye ayni
Bu yil1200tl veya uzeri intervix uc tane arias en fazla 700tl korkmadan at

• Beğen
Tepkiler: Metin Çakır
pioner 130 icin agrobest in Baytore si atilir mi? sunun icin diyorum clearfield plus icin kendi sitesinde Kavala marka ürünü öneriyor.

Resimler ve ekler

• Screenshot_2022-05-04-17-27-03.png
    Screenshot_2022-05-04-17-27-03.png
    152 KB · Görüntüleme: 10
Lg, syngenta rosetta, pıoner130 ayçiçeklerine intervix plus atıyoruz. Dekara 200ml yazıyor üzerinde ama biz 160-170ml gelecek şekilde atıyoruz bir de ilacın içine amino asit karıştırıyoruz. Bir sıkıntı olmuyor. Ne kadar ot varsa 1 hafta içinde hepsi ölüyor.

• Beğen
Tepkiler: kral59