Pistonlu orta kıl kırıldı!!!

11.10.2017
477
323
26
Yozgat

IMG_4728.JPG
Böyle bi durum yaşadık bunun parça değişimi oluyo mu veya kaynak durumu var mı yoksa yenisinimi almalıyız

Burda birininde vardı ben kullanıyorum ama sanayiye gidiyordum onunki bayaga catlamisti kırılmaya yaklaşmış kaynattirdim getirdim oldu bi sıkıntı yok
Ama pistonu uzat götür sıcaklık keçeyi eritir yoksa

Deutz 110g ninn kendi koluydu ya ekipmanlar eski hep küçük askıya aldı kolu piston değiştirlir mi peki

Biraz önce servise gittim 4800 tl oldugunu söyledi kolun kaskodan getittirilecek kaynak yapılır mı diye sordugumda olurda kırılır felan yolda garanti olsun dedi

Hidrolikli ortakol 4800 lira
bu nasıl politika bu nasıl para kazanma
Halaoğlunun agrolux310 var turbo bozuldu 1200 saatte 4500 lira dediler hala turbo bekliyor
bizde nh tt4.65 var fiyat öğrenmek için onun turbosunu sorduk 1800 lira dedi masaya koydu
Bence sdf ın düşünmesi gerek

Hidrolikli ortakol 4800 lira
bu nasıl politika bu nasıl para kazanma
Halaoğlunun agrolux310 var turbo bozuldu 1200 saatte 4500 lira dediler hala turbo bekliyor
bizde nh tt4.65 var fiyat öğrenmek için onun turbosunu sorduk 1800 lira dedi masaya koydu
Bence sdf ın düşünmesi gerek

Pahalı evet parça durumu euro karşısında değer kaybetmemizden dolayı sanırım

Ekipmanın orta kol bağlantı yeri küçük ise hidrolikli orta kolu başlığı değiştir yada 300÷400 tl yeni bir tane dana göz başlıklı hidrolikli orta kol alabilirsin. Kaynakta sıkıntı olmaz. Yanlız işi bilen bir kaynakçı bul.