PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

BENIM 90.80 1,700 GR FLAN YAKIYO 4 LÜ PULLUKTA YA SIZIN TRAKTORLERINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    65

Ynt: PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

meydan boş, kese de meydanı boş bulanların mesele yok. az da ykasa yalan var çok da yaksa yalan var.yalan çok güzel insana tarla sürerseniz az yakar herk yaparsanız hakkını yakar.az yakanı çok yakanı olmaz. hava şartları,ogünkü senin kullanım tarzın, mazotun durumu,filitre vs,birçok şart var ne yaparsan yap az yakmaz.ama millet tutturmuş bir yol az yakıyor diyorsa az yakıyorrrrmuşşş demekkkki....

2007 model mf 3.085 tavşan 1 ile dekarda 1.5 litre yakar aksini ispatlayan varsa yalan söyler fazlada yakabilir ama tam tavını buldunuzmu yakacagı mazot budur ben denerim her zaman

bizim traktör çalıştımı yakar çalışmadımı yakmıyo. siz aç karnına çalışabilirmisiniz h 45 hattat kullanıyorum12 donümde 30 kilo yaktı dar uzun bayır tarla trakyada edirnede iklim ve arazi şartlarını siz düşünün

şuan yeni erkunt 73 saate.yakıt düştü hemde mükemmel şekilde.daha pullukda denemedim şuan.ilk aldıgımada denedim.sürdüm yagmur da çamurda yinede hesablı yaktı.
ama 2008 lüks servetim 4x4 üm harikaydı.yakıt çok mükemmeldi çekiş de. hakkını veriyordu.alan hayrını görsün.
açıldıktan sonra 1 ltirenin üzerine çıkmadım.
AMA ŞU GERÇEK ARTIK AZ DA YAKSA ÇOK DA YAKSA MAZOT YETİŞMİYOR.