RENAULT CERGOS 350 - SİVAS

: RENAULT CERGOS 350 - SİVAS

elimde şu an ağırlıklı olarak youtube a gönderdiğim görüntüler var hem jd hem reno . biraz önce eklediklerim gibi fotoğrafta var ama ayrı bölüm açmak için sayı olarak kriter var mı?
bölüm açılırsa da ileri zamanlarda çekilen resimleri ve vidyoları upload ederim. zaten Türkiyede reno fazla yok :)

ufukbeyoglu58 link=topic=2284.msg22776#msg22776 date=1207004474' Alıntı:
elimde şu an ağırlıklı olarak youtube a gönderdiğim görüntüler var hem jd hem reno . biraz önce eklediklerim gibi fotoğrafta var ama ayrı bölüm açmak için sayı olarak kriter var mı?
bölüm açılırsa da ileri zamanlarda çekilen resimleri ve vidyoları upload ederim. zaten Türkiyede reno fazla yok :)

İlgilenen olursa biz her bölümü açarız. Renault bölümünü açalım o zaman, sizin de katkılarınıza güveniyoruz. :)

eğer resim ve vidyo eklemeyle ilgili zaman sorunu yoksa ben elimdekiler dahil yeni çekilecek resim ve vidyoları her zaman upload ederim :) çünkü resim ve vidyoları işlemek için yeterli zaman bulamadığım oluyor . siteye link koymak yerine direkt vidyo yüklenebiliyorsa vidyoları upload ederim. resim sayısı vidyoya göre daha az.

ufukbeyoglu58 link=topic=2284.msg22780#msg22780 date=1207005690' Alıntı:
eğer resim ve vidyo eklemeyle ilgili zaman sorunu yoksa ben elimdekiler dahil yeni çekilecek resim ve vidyoları her zaman upload ederim :) çünkü resim ve vidyoları işlemek için yeterli zaman bulamadığım oluyor . siteye link koymak yerine direkt vidyo yüklenebiliyorsa vidyoları upload ederim. resim sayısı vidyoya göre daha az.

Maalesef siteye video yükleyemiyoruz, video paylaşım sitelerinin kullanılarak link vermek yoluyla videoları paylaşabilirsiniz...

Vay süper resimler...Ben bu Renoları çok küçükken bizim burda bikere fuarda görmüştüm.Daha ozamanlar boyum anca bunların önlastiklerinden biraz fazlaydı...Fuarda kendi boyumla lastiğin boyunu ölçmüştüm ordan hatırlıyom :D

: : RENAULT CERGOS 350 - SİVAS

NsL link=topic=2284.msg22906#msg22906 date=1207061240' Alıntı:
güzel paylaşım, bunlardan bir tane de sivasta yol kenarın daki un fabrikasında görmüştüm
doğrudur görmüş ola bilirsin. sivasta sayılıdır. biz aldıktan sonra bilinmeye başladı. ama sivas çevresinden 1-2 kişi geri sattı diye hatırlıyorum, nedenini bilmiyorum.:)

: : RENAULT CERGOS 350 - SİVAS

alipasalierkan link=topic=2284.msg23178#msg23178 date=1207078747' Alıntı:
güzel resimler Ufuk abi Cergos ta yakıyor valla...Haşin ve gaddar...;)
saolsın erkann, valla reno haşin ve gaddar :) Renaultu görmeyen arkadaşların bu kadar çok olduğunu bilmiyordum açıkçası. biz 10 yıldır kullanıyoz ama şu an yeni çıkan bir motor gibi geliyor :)