Renault megane 3 otomatik benzinli aracımı satıyorum

Ynt: Renault megane 3 otomatik benzinli aracımı satıyorum

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar :) duster şimdilik 2. plana kaldı Nissan Qashqai bakıyorum. Sıfır olmasa da 2. el 2011-2012 model olabilir.

fluence 1.5 dci 85 bg yakıtı iyi bence 2011 uygun fiyata bulursan çok kilometre yapan birisi için ideal araba diyorum, rahat konforlu az yakan araba, 2. el piyasasıda iyi bir marka zaten, sıfırı güzel olur yada renault un sitesinde fırsatlar bölümüne bakabilirsiniz, dusterden biraz daha fazla para verilir bu arabaya sırf şehir içi yakıt tüketimi için, şehir dışındada trafikte hız sınırını aşmadan kullanımda üzmez, ama hep uzun yol gidiyorum şehir içi kullanmıyorum diyene 110 hp olanı avantajlı olur.

renoda sıfır alırken bayiler inebiliyor, 1.5 dci ext90 fluence i 46 bine kadar alma imkanı bulanlar var, sıfır olsun 41 bine duster olacağına fluence olsun, duster ile kalitede ve kullanımda arada dağlar fark var, fiyat o kadar değil ama.

bull trakmarket link=topic=56814.msg610134#msg610134 date=1340790085' Alıntı:
fluence 1.5 dci 85 bg yakıtı iyi bence 2011 uygun fiyata bulursan çok kilometre yapan birisi için ideal araba diyorum, rahat konforlu az yakan araba, 2. el piyasasıda iyi bir marka zaten, sıfırı güzel olur yada renault un sitesinde fırsatlar bölümüne bakabilirsiniz, dusterden biraz daha fazla para verilir bu arabaya sırf şehir içi yakıt tüketimi için, şehir dışındada trafikte hız sınırını aşmadan kullanımda üzmez, ama hep uzun yol gidiyorum şehir içi kullanmıyorum diyene 110 hp olanı avantajlı olur.
Sağolasın. :) Fluence kullanımı hanım için rahat değil kör noktası fazla, test sürüsünü yapmıştım ve beğenmemiştim bunu alırken. Duster almayı köye gidip gelmem için istedim az yakıyormuş diye hep duyuyorum 200 + 200 km ist malkara Benzinliyle mümkün değil başa çıkamam. Yoksa otomatik vitese alıştım çok rahat geliyor. Kısmet bakalım :)

abi bizde qashqai 1.5 dizel var tekna gs+nv çok güzel araba yakıtıda çok harika bizde 1.6 benzinli focus vardı 2004 tüp vardı. focusdan sonra qashqai baya bi farklı geldi tavsiye ederim motor çekişli.

ekselans01 link=topic=56814.msg610167#msg610167 date=1340795166' Alıntı:
abi bizde qashqai 1.5 dizel var tekna gs+nv çok güzel araba yakıtıda çok harika bizde 1.6 benzinli focus vardı 2004 tüp vardı. focusdan sonra qashqai baya bi farklı geldi tavsiye ederim motor çekişli.
Sağol kardeşim araştırıyorum :)
vale link=topic=56814.msg610190#msg610190 date=1340798749' Alıntı:
hocam hayırlı satışlar dilerim ..otomatikten ,manuele geçiş sizin için zor olacak
Aycan eskiden 5 sene 76 model reno station ve 3 sene de 85 model reno station kullandık. Sonra 5 sene opel astra 3 sene opel meriva ve 2 senedir renault megane 3 . Sadece son aracım otomatikti. Doğru söylüyorsun alışmak zor olacak ama hesap ortada. km fazlalaşıyor günden güne. Hele köy projem gerçekleşirse benzinliyle hiç başa çıkamam, tüp mü taktırsam acaba? :)
keykubat link=topic=56814.msg610196#msg610196 date=1340799397' Alıntı:
hayırlı müşteriler.
Sağol Alladdin Abim :)

Abi bak şimdi alacağın araba dizel ve otomatik vites olacaksa beygir gücü yüksek araç al derim. Düşük bg li dizel araçlarda problem oluyor. Ayrıca sen az yakayım diyorsan BMW 3.20d al :) Km de şehir içi 22 krş, şehir dışı 18 krş yakıyor. Tavsiye edebileceğim araçlar Audi A4, BMW 3.20d. Önemli olan motor teknolojisi abi. Bizde sorentoyu satacaz nasipse bi alıcı çıksa ;D

doganbey1 link=topic=56814.msg610275#msg610275 date=1340817157' Alıntı:
Abi bak şimdi alacağın araba dizel ve otomatik vites olacaksa beygir gücü yüksek araç al derim. Düşük bg li dizel araçlarda problem oluyor. Ayrıca sen az yakayım diyorsan BMW 3.20d al :) Km de şehir içi 22 krş, şehir dışı 18 krş yakıyor. Tavsiye edebileceğim araçlar Audi A4, BMW 3.20d. Önemli olan motor teknolojisi abi. Bizde sorentoyu satacaz nasipse bi alıcı çıksa ;D
Bizim arabanın motoru hakkında ne düşünüyorsun abi ?

Kardeşim millette şöyle bir kanı var. Lüks arabalar çok yakar. Aksine bu lüks arabalar az yakıyor. Çünkü teknoloji ve mühendislik birleşince ortaya bu çıkıyor. Ama ne nissan kullanmışlığım var neden bilgim :( tahminim km de dizel ise 30-50 krş arası sıkıştırmaya ve kullanmaya bağlı değişir.

doganbey1 link=topic=56814.msg610280#msg610280 date=1340817426' Alıntı:
Kardeşim millette şöyle bir kanı var. Lüks arabalar çok yakar. Aksine bu lüks arabalar az yakıyor. Çünkü teknoloji ve mühendislik birleşince ortaya bu çıkıyor. Ama ne nissan kullanmışlığım var neden bilgim :( tahminim km de dizel ise 30-50 krş arası sıkıştırmaya ve kullanmaya bağlı değişir.
:)

doğan bmw ' nin bakımları çok ağır arıza yaptığı zamanda arızalar hep bir biri ile bağlantılı insanın canının sıkar ben insignia ' yı almadan önce çok baktım bulmuştum da 3.35i 2007 model hemen hemen benim insignia ' yı aldığım fiyata gelicekti bana ama sonra cesaret edip alamadım daha iyi oldu en azından 2007 model yerine 2012 aldım

Doğancan benim yaş yüksek beygirli araç kullanmak için biraz geç sayılır. Biz şimdiden sonra düşük yakıtlı yeni araçlara yöneleceğiz. Benim fikrim böyle.
tümosan 8095 link=topic=56814.msg610391#msg610391 date=1340828823' Alıntı:
hayırlı satışlar yusuf bey bence aracınız güzel ..tüp taktırıp bir müddet daha kullanmanızı tavsiye ederim..yinede karar sizin..
Sağol arkadaşım, bir işim gerçekleşirse inşaallah bu çözüme bakacağım. :)
djzeus link=topic=56814.msg610457#msg610457 date=1340835102' Alıntı:
doğan bmw ' nin bakımları çok ağır arıza yaptığı zamanda arızalar hep bir biri ile bağlantılı insanın canının sıkar ben insignia ' yı almadan önce çok baktım bulmuştum da 3.35i 2007 model hemen hemen benim insignia ' yı aldığım fiyata gelicekti bana ama sonra cesaret edip alamadım daha iyi oldu en azından 2007 model yerine 2012 aldım
Hemşehrim ben merivanın arızalarından bıkmıştım, iş hayatımın da kötü gittiği günlerde bana volant arızası bile açtı, ön takımlar hep arızalıydı. Ama yakıtı çok azdı. O günlerden çıkardığım ders yeni araba almak kararımdır. Düşük versiyon bile olsa yeni almak düşüncesindeyim. İnsignianın yakıtı çok fazla bana göre. Dizeli de çok pahalı, sen belki az km yaparsın o zaman sorun yok.

djzeus link=topic=56814.msg610457#msg610457 date=1340835102' Alıntı:
Dediğin çok doğru abi fakat benim dediklerim 20.000 km yi aşmamış arabalar. Yahut gerçekten temiz kullanılan bilindik bir araba almak. Yoksa nereye başa çıkacaz onun arızası ile :D

yusuf hocam opel kullanmışsınız ..size göre hangisinin artıları daha fazla ..özellik olarak değilde genel anlamda ..binim ses izolasyonu vs....

Opel Astra cd hatcback kullandım Renault Megane ile kıyaslarsak Opel daha iyi. Sürüş yol tutuş virajlara güvenli girişi fren iç konfor her açıdan Megane ' lara fark atar. 50-60 bin boşuna istemiyor adamlar. Ben 80 bin km sattım polis memuru bir arkadaş aldı. 3 sene kullanmış beni aradı Abi çok memnunum çok temiz kullanmışsın arabayı dedi. Opel başka. Ama hesap kitap 2. eli makbul derken Megane kullanıcısı oldum. Çok beklentim yoktu beni şaşırtmadı Opel ' den sonra. Milliyetçiliğime laf söyletmem ama arabayı ithal almayı tercih ediyorum.

Abi madem yakıt önplanda Seat Cordoba 1.4 TDI Stylance incelemeni öneririm.Şehir içi 25kr yakıyor ortalama.