RÖMOK MODİFİYE

Arkadaşlar Abiler bende 3.5 tonluk palazoğlu var 2013 model buna plastik çamurluk ve arka tampon takmayı düşünüyorum sitede satışını veya nerden alabilceğimi öneren olursa memnun olurum palazoğlundan istedik ama pek vermek istemiyor.

palazoğlunun römorklarının dingilleri de biraz önde sen müsait olursan bizim muğla yapımı römorkları incelesene netten kerem. taşkıran, acar, milas dere, ekip birkaç marka tampon ve dingillerini incele bak saç kalınlıkları falan
Serdar Abi dediğine katılıyorum palazoglunun dingili onde ama benimki bi 15 20 cm geride palazoglu iyi firma ama kucuk romorklarina ozen gostermiyor benim romorkun boyasini astarsiz atmislar kor yerlerde boya hic yok memnunum ama eksikgide çok ama musteriyle ilgilenme 0 benden birazndegisklik yapicamzaten piston arizali cikti yenisi geldi arka sasi degisti simdi camurluk ve tapmon istiyorum :)

e2b79e50d5b29578c5d4f52173f355c0.jpg
82aa6783c26ad251e9d8e101f7e4f333.jpg

Benim römork bu Abi

Sen bu tarz bir tampon arıyon aradımda bulamadım bende genEkli dosyayı görüntüle 14700elde tır dorse imalatı yapanlarda bulunabilir benim çamurluk varda düzgün değil tampon çamurluk paspas olayını bende düşünüyorum
Aynen abi boyle bi tampon istiyorum olmadı cıkma bulup kestirmeyi dusunuyorum boyutuna gore veya isuzu kamyonet tamponuda olabilir :)

Arkadaşlar Abiler bende 3.5 tonluk palazoğlu var 2013 model buna plastik çamurluk ve arka tampon takmayı düşünüyorum sitede satışını veya nerden alabilceğimi öneren olursa memnun olurum palazoğlundan istedik ama pek vermek istemiyor.

Çayırova firması çok kapsamlı, o firmalara malzemeyi çayırova gibi firmalar veriyor, adresi incele çok güzel mallar var ve sipariş verince çok kısa sürede geliyor
http://cayirova.com.tr/

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Yok artık ufakmış :D Ok işareti ile resimleri değiştir

http://cayirova.com.tr/tr-TR/product/treyler-ekipmanlari/diger/camurluk-(plastik)/6/39/313

İkisi çok güzel ama almadan sormak gerek büyük gelebilir tabi bu çamurluklara boruları vs oluyor daha

Ekli dosyayı görüntüle 14705

Ekli dosyayı görüntüle 14706
Abi bunlari gordum bunalr alinirama ustu acik yarim tipler var onlar daha iyi buna camur sarsa sknti yapar benim romork midilli 3.5 luk ama alcak taban boyutları ayni lastikle kasansin mesafesi az bu sekil tam takarsam yuk atinca asagi basar veya kirar bunlarin yarim olanlari var onlar daha iyi yinede onerin icin cok tesekkur ettim romorka biraz modifiye yapicam :) elektirikte baglaticamda sunlari bi halledeyim :)

• Beğen
Tepkiler: ENES4422