Römork Lift

Arkadaşlar, kimsenin şahsına bilgisine bir şey demiyoruz. Haddimiz de değil! Sadece anlaşılır ve sade bir dille ifade edelim diyorum naçizane. Sorun çözümü bu platforma taşıma sebebim; bu tür sorun yaşayan arkadaşlara bir fikir vermek. Zaman kısıtım dolayısıyla her konuda yazamıyorum. İlgilenen herkese tekrar teşekkür ederim...

Arkadaşlar, kimsenin şahsına bilgisine bir şey demiyoruz. Haddimiz de değil! Sadece anlaşılır ve sade bir dille ifade edelim diyorum naçizane. Sorun çözümü bu platforma taşıma sebebim; bu tür sorun yaşayan arkadaşlara bir fikir vermek. Zaman kısıtım dolayısıyla her konuda yazamıyorum. İlgilenen herkese tekrar teşekkür ederim...
Batır usta yalan yok bazen bende hocanın ne anlattığına fransız kalıyorum

Taleber öğretmenin seviyesine ulaşmaya çalışır, çalışması gerekir.arastirmasi gerekir.ogretmen talebenin seviyesine inerse bir adım ileri gidilmeski Fuat Ağa
Siz memnunsaniz benim icin sıkıntı yok .hoca herkese cevap veriyor bi kisiyi geri cevirdigini gormedim, okonuda amenna ben sadece meramimi söyledim okadar

Error veriyo diyo 🤣

Arkadaşlar lütfen konuyu kalp kıracak mecralara taşımayalım. Dikkat işareti koyup önerilerinizi yaptım demek istedim. The_Hoca’nın bilgi ve birikimlerinden daha fazla faydalanmak için, kendi üslubumca daha anlaşılır bir nazımla yazmasını istedim. Buluttan nem kapıp, tartışma yaratmak yanlış olur. Saygılarımla!..

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt