Sağlam solucan gübresi fiması var mı?

Merhaba arkadaşlar solucan gübresi adı altında eskilerden çok başlık var solucan gübresinin faydaları saymakla bitmiyor tabi. Benim sorunum sağlam değerlere sahip gerçekten solucan gübresi üreten firma tavsiyesi önümüzdeki ay Antep fıstığı bahçemi kısmet olursa ekimini yapmayı düşünüyorum piyasada bu işi yapan bir çok firma var ama bir o kadarda insanlara sahte ürün satan satıcılar var rica etsem güvendiğiniz katı solucan gübresi üreten firma tavsiyesi alabilir miyim

Merhaba arkadaşlar solucan gübresi adı altında eskilerden çok başlık var solucan gübresinin faydaları saymakla bitmiyor tabi. Benim sorunum sağlam değerlere sahip gerçekten solucan gübresi üreten firma tavsiyesi önümüzdeki ay Antep fıstığı bahçemi kısmet olursa ekimini yapmayı düşünüyorum piyasada bu işi yapan bir çok firma var ama bir o kadarda insanlara sahte ürün satan satıcılar var rica etsem güvendiğiniz katı solucan gübresi üreten firma tavsiyesi alabilir miyim
Wormy yi bir incele derim. Sahibi Harun bey çok bilgili kendini çok iyi yetiştirmiş biri. Hatta youtube de harun dal yazarsan bir cok videosu var.Konuşmanda fayda var.

Wormy yi bir incele derim. Sahibi Harun bey çok bilgili kendini çok iyi yetiştirmiş biri. Hatta youtube de harun dal yazarsan bir cok videosu var.Konuşmanda fayda var.
Cevabınız için teşekkür ederim harun dal güven veren biri yalnız wormy firmasının katı form gübresini bir türlü bulamadım başka tecrübe etmiş arkadaşlar görüşlerinizi belirtirseniz mutlu oluruz

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bir arkadasim yapiyor bu isi. Ilgilenirseniz brosurde iletisim bilgileri var

Resimler ve ekler

• IMG-20210124-WA0001.jpg
    IMG-20210124-WA0001.jpg
    169.2 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG-20210124-WA0002.jpg
    IMG-20210124-WA0002.jpg
    197.2 KB · Görüntüleme: 58
Koop's markalı bir kooperatif ürünü var. Solucan gübresi kooperatifi olarak da geçiyor. Büyük tesisleri var bildiğim. Kullanmadım ama iyi olduğunu duydum. Fiyatları da Ton/3000tl gibi kargoluyorlar.

Bunun dışında wormy kullanıyorum sıvı olarak memnunum. Hem tohum kaplama hem yapraktan faydalı olduğunu görüyorum. Tabi topraktan toz olarak ekerken vermek çok faydalı olur.

Koop's markalı bir kooperatif ürünü var. Solucan gübresi kooperatifi olarak da geçiyor. Büyük tesisleri var bildiğim. Kullanmadım ama iyi olduğunu duydum. Fiyatları da Ton/3000tl gibi kargoluyorlar.

Bunun dışında wormy kullanıyorum sıvı olarak memnunum. Hem tohum kaplama hem yapraktan faydalı olduğunu görüyorum. Tabi topraktan toz olarak ekerken vermek çok faydalı öncelikle cevabınız için teşekkürler
Koops'u bende beğendim. Merak ettiğim Wormy sıvı gübreyi denediğinizi soylediniz sizce dedikleri kadar faydalı mı

Kardeşim mrb öncelikle kati sıvı tüm gübre ihtiyacını karşılayabilirim ister görüntülü konuşarak tesisimizi gösterebilirim 05542490974

Kardeşim mrb öncelikle kati sıvı tüm gübre ihtiyacını karşılayabilirim ister görüntülü konuşarak tesisimizi gösterebilirim 05542490974
İlginiz için teşekkür ederim ihtiyacım antep fıstığı bahçemde ekimle beraber için kullanmak idi Mardinde bana yakın bir üretici kardeşimiz den temin ettim. Tam anlamıyla beklediğim ürün değildi ama fiyatı uygun şu. Bundan sonra lazım olursa sizinle de görüşürüm teşekkürler