Same Explorer 85 Pancar Yeri Sürümü

Kolay gelsin sizin izleniminiz nedir çekiş yakıt olarak
Zetordan aşağı kalmaz aynı şekil gidiyor boğulma bayılma dumanlama yok at gibi gidiyor yakıt olarak az yakıyor göstergeden belli tavsiye ettikleri anlattıkları kadar varmış sadece kabinini beğenmedim çok ufak iki kişi yan yana oturamıyor onun haricinde güzel makina

Kolay gelsin zetordan cekişlimi
Sağolasın çekişi güzel
Bu kaç cm yarıyor toprağı bacağınla falan ölçtün mü [emoji16] zetor kaç demiştin unuttum onun kadar varmı şaşeliyor mu pulluğu[emoji16] eskiden zetoru övdüğü cümleler aklıma geldi Bi takılayım dedim[emoji16] eline geçen altın oluyor maaşallah hayırlı olsun
Allah razı olsun aynen bacak ölçüsü sınavını geçti bide kabini geniş olaymış [emoji23][emoji23][emoji23]
Kuruda olduhu halde güzel gidiyor 5lide yormuyor çekiş guzel
Beklentilerimi karşıladı inşallah utandırmaz

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Zetordan aşağı kalmaz aynı şekil gidiyor boğulma bayılma dumanlama yok at gibi gidiyor yakıt olarak az yakıyor göstergeden belli tavsiye ettikleri anlattıkları kadar varmış sadece kabinini beğenmedim çok ufak iki kişi yan yana oturamıyor onun haricinde güzel makina
Burda same Explorer 110 u eziyordu same [emoji16]

Güzel makina trakyafa 4.10 veya 4.12 ile güzel çalışır. 8-10 ton yükü çoğu yerde arkana bakmadan götürür. Ayçiçeği arası vs olur. Bu seriler güzel motor. Fakat ben emsalllerine göre çok az yakacağını sanmıyorum. Same. Tiger 75 i denedik

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Güzel makina trakyafa 4.10 veya 4.12 ile güzel çalışır. 8-10 ton yükü çoğu yerde arkana bakmadan götürür. Ayçiçeği arası vs olur. Bu seriler güzel motor. Fakat ben emsalllerine göre çok az yakacağını sanmıyorum. Same. Tiger 75 i denedik
Emsalini bilmiyorum da zetordan az yaktığı kesin yakıt ibresinden belli 10 dönüm yerde denedik oda hep farklı yerlerde bu tavda 1.5 litreyi geçmez gibi
Pardon zetor eziyordu [emoji16]
Bununlada 106 zetoru ezeriz birbirine denk olur [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Emsalini bilmiyorum da zetordan az yaktığı kesin yakıt ibresinden belli 10 dönüm yerde denedik oda hep farklı yerlerde bu tavda 1.5 litreyi geçmez gibi Bununlada 106 zetoru ezeriz birbirine denk olur [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Baki hep eskiler aklıma geliyor bugün[emoji16] bak aşağıdaki linkte zetor 1000 metrekarede 1,1 litre yaktı demişsin. Şimdi same, zetor dan az yaktığı kesin 1,5 litreyi geçmez gibi diyorsun. Yanlış anlama eskiden zetor zetor diye diye bıktırdın şimdi şaşırtıyorsun. Tekrar bereketli olsun [emoji16]

• Beğen
Tepkiler: ağayamüsade
Baki hep eskiler aklıma geliyor bugün[emoji16] bak aşağıdaki linkte zetor 1000 metrekarede 1,1 litre yaktı demişsin. Şimdi same, zetor dan az yaktığı kesin 1,5 litreyi geçmez gibi diyorsun. Yanlış anlama eskiden zetor zetor diye diye bıktırdın şimdi şaşırtıyorsun. Tekrar bereketli olsun [emoji16]
:D samede 1 litre yakar ilerleyen zamanda rekoru kırar [emoji3] 1.5 nasıl geçmeyecek olsun sert yerde bu kadar emin konusulmamali bence :)

O litre bahar - anız sürümünde öyleydi pancar yeri sürerken Zetor bu kadar seri değildi ve 2 - 2.5 litre gibi yakıyordu estağfirullah niye yanlış anlayım [emoji23][emoji23] Allah razı olsun
İbreden belli olmaz evden çıkarken fullersin döndüğünde fullersin hesap çıkar ortaya. Zetor kaç beygirdi
Öyle de yaparım depoyu fulleyince , Zetor 82 hp idi
:D samede 1 litre yakar ilerleyen zamanda rekoru kırar [emoji3] 1.5 nasıl geçmeyecek olsun sert yerde bu kadar emin konusulmamali bence :)
Belki daha az yakar [emoji23][emoji23][emoji23] 750 gram [emoji23][emoji23][emoji23]
Same çok az maşallah. Same varken yakıt ve fren dert olmaz. Bu motorla kolay kolay zetoru aramazsınız.

Bir tek rampa tırmanış ve yamaç arazide dikine çalışırken belki zetor gelir aklınıza.
Rampası da hoşuma gitti zetoru denediğim yerlerde aynı şekil bunuda test ettim çok güzel adamlar yapmış makinayı yada son zamanda benim Zetor ihtiyarladıydı [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] 1.5 ton yulafla stop etmeye geliyordu 7 - 8 ton kumla çıktığı rampalarda
Bereketli olsun Baki beygiri kaç 5 li biraz fazla gibi.
Allah razı olsun 85 hp arka tekerler genişletilecek jantlardan daraltılmış pulluğu takınca krank tekerlere vuruyor ondan pulluk biraz büyük gibi duruyor yarın lastikçiye gidip halledecem

O litre bahar - anız sürümünde öyleydi pancar yeri sürerken Zetor bu kadar seri değildi ve 2 - 2.5 litre gibi yakıyordu estağfirullah niye yanlış anlayım [emoji23][emoji23] Allah razı olsun Öyle de yaparım depoyu fulleyince , Zetor 82 hp idi Belki daha az yakar [emoji23][emoji23][emoji23] 750 gram [emoji23][emoji23][emoji23]Rampası da hoşuma gitti zetoru denediğim yerlerde aynı şekil bunuda test ettim çok güzel adamlar yapmış makinayı yada son zamanda benim Zetor ihtiyarladıydı [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] 1.5 ton yulafla stop etmeye geliyordu 7 - 8 ton kumla çıktığı rampalarda Allah razı olsun 85 hp arka tekerler genişletilecek jantlardan daraltılmış pulluğu takınca krank tekerlere vuruyor ondan pulluk biraz büyük gibi duruyor yarın lastikçiye gidip halledecem
Trnin en temizi demene mi inanalım 1,5 tonda stop edecek gibi oluyordu demene mi inanalım yoksa 750gr yakıyor deyip şimdi de 2,5lt yaktı demene mi Baki abi, yakında ankarada deniz var dersen şaşırmam [emoji2]

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU