Same frutteto 3 55 natural 4 wd mi? Deutz agroplus 55 f keyfline mi ,

Arkadalar 2018 230 saatte t480s 4 wd traktörüm var. Tam tatmin etmiyo beni aslında güzel traktor çekişi falan fena değil ama hiç bi özellik yok. Same veya deutzun 55 liginden almak istiyorum. Ama hangisi fark var mı aralarinda yoksa bile değiştirmeye değer mi t480 'le. Aralarinda çok fark olur mu t480 kafamda sürekli deli sorular. Aydınlatabilir msnz beni biraz..

Arkadalar 2018 230 saatte t480s 4 wd traktörüm var. Tam tatmin etmiyo beni aslında güzel traktor çekişi falan fena değil ama hiç bi özellik yok. Same veya deutzun 55 liginden almak istiyorum. Ama hangisi fark var mı aralarinda yoksa bile değiştirmeye değer mi t480 'le. Aralarinda çok fark olur mu t480 kafamda sürekli deli sorular. Aydınlatabilir msnz beni biraz..
Ve o kadar araştırmama rahmet same fruttetolarin hep 80ligi konuşulup videolarda onlar var. Acill yardımcı olur musunuz..

Evet devir kötü ekonomi daha kötü ama söyle de bisey var alırken dedik 48 beygir ne kadar yakicak ki diye hesap yaptık ama bu meret çifte haddinden fazla yakiyo gücü biraz yetersiz kaliyo. Ee şimdi new holland da t580 çıkardı turbointercol var fuarda çoğu insan t480ini verip t580 aldı. Yakit konusunda same veya deutz çok iyi diyolar degistirirsem benim traktörün üzerine 25 bin istiyo bayi. Same frutteto 55 2019 model 5 vites 15+15 levyeli. 4 tekerde hidrolik banyolu fren iki kademe kuyruk bi

Bir yılda 230 saat , 10 yılda 2300, 20 yılda 4600 saat olur. 40 sene sonra motor rektefiyesi ister belki. Traktör ömrünün 40 ta birinde şuan.
Alacağın traktör hiç mi yakmayacak, bu dönümde 3 litre yaksa , yenisi az yaksa 2,5 yakar. Yarım litre mazot 3 lira. 25 bin TL vercen az yaksın diye, 25000÷3 =8000 dönüm yer işleyeceksin ki 25 bin i amorti etsin. Hesap az çok değişebilir.
Bu arada çiftte kaç litre yakıyor?