Same Frutteto3 bağ-bahçe traktörü

Ynt: Same Frutteto3 bağ-bahçe traktörü

40 gün önce siparişini verdiğimiz same fruttettonun daha 2 hafta sonra anacak gelebilecek olmasının ( o da kesin değil) nedeni acaba ne ola ki ? Neden koç grubun türkiyede ki gücü. Dışarıdan gelen traktörleri gümrükte bekeltebiliyor koç grubu. kendisi tekel oldu türkiyede artık. Acaba Uzel ' in bitirilmesinde Koç grubunun damı bi paramağı var diye düşünmüyor insan. Tabi bu benim düşüncem. Ama uzel in batma nedeni yolsuzluk diye haberlere yansımıştı. her neyse..

iki hafta daha beklicez anlaşılan.doğu anadolu bölge sorumlusu halen gümrikte olduğunu söyledi traktörlerin. çekemiyorlarmış. bakalım ne olacak. umarım nisana kadar elimize gelir traktör..

<a href=http://www.baixaki.com.br/download/baixar-musicas-gratis.htm >musicas</a>

arkadaşım eminmisin bu traktörü almak istediğine.her ne olursa olsun bu traktörü türkiyeye sokamayan bir distribütör size yarın yedek parça gibi şeylerin garantisini nasıl verebilir? zamanınız varken vazgeçin derim. iş zamanı bi ay 2 ay bekle der bunun böylesi...

traktörler gelmeye başlamış bu gün haberini aldık..Ama bizimkisi ne zman gelir bilinmez..Bu arada traktörün fiyatı 68 bin tl .same traktörü bekleyen çok kişi var. çünkü kaliteli. benim traktörün kalitesi konusunda bi sorun olacağını sanmıyorum ,birde şahsuvaroğlundan same-deutzh grubu bütün hakları satın aldı. birazda ondan dolayı traktörler geçikti. bi sorun olmaz umarım. yıllarca mf kullandık, bazı sorunlarımız oldu ama genlde memnunduk mf den. ancak artık ben mf nin fiyat kalite olarak çok gerilerde kaldığını düşünüyorum. same fiyat performans kalite olarak en iyisi galiba şu anda..bakalım bi gelsinde ne olacak o zman anlıcaz traktörü :))

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg853188#msg853188 date=1393348747' Alıntı:
traktörler gelmeye başlamış bu gün haberini aldık..Ama bizimkisi ne zman gelir bilinmez..Bu arada traktörün fiyatı 68 bin tl .same traktörü bekleyen çok kişi var. çünkü kaliteli. benim traktörün kalitesi konusunda bi sorun olacağını sanmıyorum ,birde şahsuvaroğlundan same-deutzh grubu bütün hakları satın aldı. birazda ondan dolayı traktörler geçikti. bi sorun olmaz umarım. yıllarca mf kullandık, bazı sorunlarımız oldu ama genlde memnunduk mf den. ancak artık ben mf nin fiyat kalite olarak çok gerilerde kaldığını düşünüyorum. same fiyat performans kalite olarak en iyisi galiba şu anda..bakalım bi gelsinde ne olacak o zman anlıcaz traktörü :))2 gun once onunden gectim birsey yokdu biraz pahaliymis

HassaN20 link=topic=70764.msg852109#msg852109 date=1393188661' Alıntı:
arkadaşım eminmisin bu traktörü almak istediğine.her ne olursa olsun bu traktörü türkiyeye sokamayan bir distribütör size yarın yedek parça gibi şeylerin garantisini nasıl verebilir? zamanınız varken vazgeçin derim. iş zamanı bi ay 2 ay bekle der bunun böylesi...

valla çok haklsıın hasan. bekliyoruz başka çaremiz yok. frutetto3.60 lıklar geldi ama bizim 80 likten daha haber yok malesef. benim de kafamda soru işretleri var da ne yaplım. Mf y de güç yetmiyor. New holland da almak istemiyoruz erkunttu inceledim hoşuma gitmedi.. same dedik ama o da bizi çok bekletti. Nazlı kızlar gibi mübarek. ne naz yaptı ya...

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg853836#msg853836 date=1393433245' Alıntı:
valla çok haklsıın hasan. bekliyoruz başka çaremiz yok. frutetto3.60 lıklar geldi ama bizim 80 likten daha haber yok malesef. benim de kafamda soru işretleri var da ne yaplım. Mf y de güç yetmiyor. New holland da almak istemiyoruz erkunttu inceledim hoşuma gitmedi.. same dedik ama o da bizi çok bekletti. Nazlı kızlar gibi mübarek. ne naz yaptı ya...
Same güzel traktör olabilir ama bunu getiren distribütör firma sizi sıkıntıya sokabilir.Eğer para iadesi alabilecekseniz vazgeçin derim.

Çok para vermedik bayiye. ama bizim pederinde bastırması lazım. ısrar etmiyo bende söyledim kaç defa baktım umursamıyor ne yapayım abi. :) ister gelsin ister gelmesin diyorum artık. Elinde bi traktör var işte. işlerini onla yapar bahar döneminde. Artık traktörde yaza mı geliyo sonbaharamı geliyo ben artık ilgilenmiyorum :)

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg854974#msg854974 date=1393585175' Alıntı:
Çok para vermedik bayiye. ama bizim pederinde bastırması lazım. ısrar etmiyo bende söyledim kaç defa baktım umursamıyor ne yapayım abi. :) ister gelsin ister gelmesin diyorum artık. Elinde bi traktör var işte. işlerini onla yapar bahar döneminde. Artık traktörde yaza mı geliyo sonbaharamı geliyo ben artık ilgilenmiyorum :)
Benm pederde aynı parasını sormaz pazarlık etmez karşısındaki satıcıya birşey demez.

Şükürr Kavuşturana .. :)) sonunda elimize ulaştı same frutetto.. Bu sabah malatyay ulaşmış traktörler haberini aldık... Bi kaç güne evrak işlemleri kanca değişimini yapıp işe koşturmaya başlıcaz. tam zamanında yetiştirdiler traktörü :))

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg869028#msg869028 date=1395330604' Alıntı:
Şükürr Kavuşturana .. :)) sonunda elimize ulaştı same frutetto.. Bu sabah malatyay ulaşmış traktörler haberini aldık... Bi kaç güne evrak işlemleri kanca değişimini yapıp işe koşturmaya başlıcaz. tam zamanında yetiştirdiler traktörü :))
hayirli olsn abi bol bol paylasm bekliyorz :)

tt555 link=topic=70764.msg869033#msg869033 date=1395332290' Alıntı:
hayirli olsn abi bol bol paylasm bekliyorz :)

Çok teşşekür ederim yalnız paylaşım işi yaza kalacak. Çünkü ben izmirdeyim okul dolaysıyla. ancak yazın temmuz sonuna doğru fotolarını yükleyebilrim.umarım kimse bir traktör almak için bu kadar beklemez. valla strese giriyor insan gereksiz yere.

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg869098#msg869098 date=1395337596' Alıntı:
Çok teşşekür ederim yalnız paylaşım işi yaza kalacak. Çünkü ben izmirdeyim okul dolaysıyla. ancak yazın temmuz sonuna doğru fotolarını yükleyebilrim.umarım kimse bir traktör almak için bu kadar beklemez. valla strese giriyor insan gereksiz yere.
hayirlisi abi issallh beklediginize deger tasarim olarak ck begeniyorm ama ustune cikmk nasip olmadi hiç