Same tiger 65 4wd

Mrb arkadaşlar.Tekirdağ da 50 dekar arazide buğday ve ayçiçeği tarımı yapıyorum. Babadan kalma fiat 55 46 yı değiştirip 20 dekarda icar ekleyerek işe devam edicem.bütçeme uygun 2012 model same tiger 2450 saatte buldum ve almaya niyetliyim ama bu traktör hakkında pek bi bilgim yok.kullanan arkadaşlar varsa fikir ve tavsiyelerini bekliyorum.

Ben memnunum yine traktör alacak olsam ilk önceligim same olur 3 piston çekmeme olayı bence şehir efsanesinden başka bir şey değil tiger 75 kullanıcısıyım 2012 yılında sıfır aldım bence segmentinde lider Türkiye'deki piyasada olan traktörlerin içinde tiger serisi same nin en mekanik serisi olur parçaları İtalyan komple toplama işi Türkiye'de yapılıyor bunu ucuza mal edebilmek için yapıyor birde üstünde yazan yazı model yazısı motorun gücünü temsil etmiyor ona göre bilginiz olsun 75 modeli 72 HP oluyor 65 modelide 62 hp

Ben memnunum yine traktör alacak olsam ilk önceligim same olur 3 piston çekmeme olayı bence şehir efsanesinden başka bir şey değil tiger 75 kullanıcısıyım 2012 yılında sıfır aldım bence segmentinde lider Türkiye'deki piyasada olan traktörlerin içinde tiger serisi same nin en mekanik serisi olur parçaları İtalyan komple toplama işi Türkiye'de yapılıyor bunu ucuza mal edebilmek için yapıyor birde üstünde yazan yazı model yazısı motorun gücünü temsil etmiyor ona göre bilginiz olsun 75 modeli 72 HP oluyor 65 modelide 62 hp
Ben tiger 65 almayı düşünüyorum 3 lü 12no pulluk çekse yeterli. Kullanıcı olara sizce yakıtı, çekişi gerek pullukta gerekse römorkta ve arıza çıkarma durumu yani sağlamlığı nasıl?ayrıca dönüşü ve yol hızı hakkında da bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bizim buralarda 12 numara pulluk pek kullanılmaz ben 4 lu 10 kullanıyorum iyi gidiyor seri 1 ilen arıza durumu büyük bir arıza olmadı bir kere vitez kolunu kopardim kuyruk milinin kecesi değişti eksoz manifoldunun contaları değişti fren hidrolik borusu delindi gübreli kalmış gübre eritmiş bakır boruyu şarj dinamosu arıza yaptı akü değişti bunlar oldu çekişi bana iyi geliyor siz rampada bi deneyin

Mrb arkadaşlar.Tekirdağ da 50 dekar arazide buğday ve ayçiçeği tarımı yapıyorum. Babadan kalma fiat 55 46 yı değiştirip 20 dekarda icar ekleyerek işe devam edicem.bütçeme uygun 2012 model same tiger 2450 saatte buldum ve almaya niyetliyim ama bu traktör hakkında pek bi bilgim yok.kullanan arkadaşlar varsa fikir ve tavsiyelerini bekliyorum.
Kamyondan inip minibüse binmeye uğraşıyorsunuz. 60 66S 4*4 daha iyi çeki verir.
75 liği dayımda var massey 285s yiverip aldı bin pişman oldu. Çok yeriniz yok fiatı değiştirmeyin same canınızı yakar
MF 285, 76 hp, 300 n.m. %30 tork artış yüzdesi var, Same 75, 72 hp, 265 n.m. %20 tork artış yüzdesi var. Çekileri arasında çok fark var.Same Explorer 85-90 olursa tatminkar bir çeki kuvveti olurdu.
Tiger argon bunlar pek sağlam değildir kullananları bulun görüşün.
Hidrolik pompa merkez temizliği, çapak problemi oluyor.Debriyaj plakası patlama olayı oluyor, 3 tane yay yerinden çıkmış, başka markalarda da nadiren bu olay olur.

• Beğen
Tepkiler: Saraylı59
Ben havasını kendim aldım arka sol tarafa giden bakır fren borusu delindiginde tabi fren yağı boşaldı delinen boruyu söküp yenisini aldım servisten kendim değiştirdim çocuğu traktöre bindirdim bende aşağıdan hava alma tapasindan havasını aldım gayet basitti

Motor düşük devirlerde çekmiyor ve çabuk bayılma yapıyor. Tiger 65 62 beygir ama torku 55 beygirlik kadar. Kimisi pompa ayarı yaptırıyor. Ben görmedim ama youtube da var torku arttırılmış argon 65, argon 65 ile tiger 65 aynı motora sahip ama şanzuman ve arka diferansiyelleri farklı. Yakıtı normal tabi doğru vites ve devirde kullanırsan. Sonuç olarak denemeden karar verme

• Beğen
Tepkiler: Saraylı59