SAME TİGER 70 KULLANICILARI

Ynt: SAME TİGER 70 KULLANICILARI

bende td 75 d var daha 1050 saatte orjinal lastikleri üzerinde vereyim sana kullan bir sezonluk aynı işi yaparken mazotu nasıl damardan çektiğine kendin şahit ol ben sana kadar kimsede görmedim tiger 70 kullanıp kötüleyen nedir bu şikayet anamadım

beyler baya olmus ama siz yazalı biz traktörü aldk 1sene oldu sayılr 1.5 ton çift deker ramork var same var bizde 70liq tiger yeni aldk her neyse bende çift teker çetiner 1.5ton bide yaş meşe yüklüodm ormanda 5 ton kantara girdim 7ton geldi ramork kendisi ben şaşırdım 7 tonu seri 1 2 ilen rahatlıkla çekio :) traktör aharika bizde newholland vardı avrupa 75liq xD seri 1ile zorlanıyodu motor patlıcak gibi oluyodu traktör 400saatte daha ormanda çalısmasına ramen millet fergosn 77gold var 2tane tomruk takıyo ben 4tane takıyodm mesele traktörde :) benimkide kalın lastik tutunuyo fark bu yni:) 7 begir olmasna ramen fergüson motorunu bozar kardes xD landinide kullandm ama xD orman traktörü landini :) ama çok yakıo die sattık :D

GoKHaNDe link=topic=28350.msg298190#msg298190 date=1285693363' Alıntı:
ul a bırakın su motorları ya bir ise yaramaz servet dusmanı bendede var hele bide su yakomoz var bizim koylu kendisi ylllkkk teki bana new den baska motor yalannn
[/quote Bilader sallamasyon yapma xD ben ormanda çalıstırıyom new holland traktör deil bana palavra atma ben nh jd landini same kullandm çekiste tutusda sameden baskası yalan tek frendede bunlarda hidrolik var yani rahat ol teq teker yaparkende bu kopana kadar brakmaz fren rahat ol yani sameden baska motor tanımam diyerleri tek frende kapmıyo bu motor kapıyo videosu bile var :) atmaya çalscam *098*- *098*- *098*- oap*-s oap*-s

johndeere17 link=topic=28350.msg294526#msg294526 date=1283880698' Alıntı:
argon ile aynı sayılır fakat tiger daha modern ve kulanıslı... yakıt olarak bı farkı yok sanırım...kullanıldıgı yere baglı ıkısınde de verım degısıo ama gozle gorulur degıl topragam..
[sup][/sup] Jondere saol rahat ladm yahu xD :D sabah çalıstırıyom cızzzz diye ses çkıyo alla alla dedim ne oldu :D saol kardeşim:) thankyooouu xD motoorlara masalllahh nazar deymesin:))) herkesinki kendine: )

johndeere17 link=topic=28350.msg294526#msg294526 date=1283880698' Alıntı:
argon ile aynı sayılır fakat tiger daha modern ve kulanıslı... yakıt olarak bı farkı yok sanırım...kullanıldıgı yere baglı ıkısınde de verım degısıo ama gozle gorulur degıl topragam..
Kardes Tiger daha kullanıslı ve konforlu süspansion var :) Exporerde ise levye var :) herkes ii dio ama bi tek farkları sanırım expolerorde daha çok vites seçeneği var aynı motor fark yok bana göre kupa deişik xD same samedir :D resimlerini atacam traktörün :) :D

grad link=topic=28350.msg308631#msg308631 date=1290249784' Alıntı:
Kardes Tiger daha kullanıslı ve konforlu süspansion var :) Exporerde ise levye var :) herkes ii dio ama bi tek farkları sanırım expolerorde daha çok vites seçeneği var aynı motor fark yok bana göre kupa deişik xD same samedir :D resimlerini atacam traktörün :) :D

grad bnde bır suru foto var fakat zaman paylasırsak ıyı olur hem arkdslarında bı fıkrı olur...

bu arada yorum yazan arkadaslara cok tesekkur ederım...

bugday ekımlerınde gayet basarılıydı same tıger 70. nh95 lik ile yan yana mımzer salladı aynı kosullarda...

Merhaba arkadaşlar ben de iki tane lamborcihin var biri 85 biri 95 büyük olanı yeni aldık.Bu traktörler Fendt ten sonra en iyi trktörlerdir.Bazı arkadaşlar sürüngenlerin bir işe yaramdığın söylüyorlar balya makinesi gibi ağır makinalara taktıklarında ne kadar işe yaradıklarını görürler.Bu traktörlerin en güzel yanları yakıtları.Sesleri dizel araba gibi çok sağlamlar.Hidrolik sistemleri çok şahane kullanmayan bilemez.Kullanan zaten başka traktöre binemez.Şanzumanları çok sağlam.Ancak kaliteli yakıt kullnamk gerekiyo yakıt pompaları her silindir için ayrı ve tamir olmuyo tanesi 550 tl.Fren sistemleri mükemmel.Bence sadece fendt ile kıyaslanabilir.Her açıdan.yenileri daha güzel.

johndeere17 link=topic=28350.msg309198#msg309198 date=1290461294' Alıntı:
grad bnde bır suru foto var fakat zaman paylasırsak ıyı olur hem arkdslarında bı fıkrı olur...

bu arada yorum yazan arkadaslara cok tesekkur ederım...

bugday ekımlerınde gayet basarılıydı same tıger 70. nh95 lik ile yan yana mımzer salladı aynı kosullarda...
Paylasalımda kardeşim Suan Telde varda Flash bellek alcam :) ormanda filan atarm resimlerini :) ufak bi kaza atlattk :) onuda atarm ama suan bi video var elimde %60 eğimli asfaltta Dodgeas 950 mazot filtresi flan filtreler tıkalı oldundan bayırı çıkamıyodu tepeye kadar ben çektim takviye 3le o videoda atabilrsm atacam bide bana kart okuyucu lazm :))) oap*-s Kaplan oap*-s

selamlar arkadaşlar biraz acemilik var video nasıl yükleniyo same 70 çift sürerken çektim ama yüklemeyi beceremiyorum

grad link=topic=28350.msg310304#msg310304 date=1290878598' Alıntı:
Paylasalımda kardeşim Suan Telde varda Flash bellek alcam :) ormanda filan atarm resimlerini :) ufak bi kaza atlattk :) onuda atarm ama suan bi video var elimde %60 eğimli asfaltta Dodgeas 950 mazot filtresi flan filtreler tıkalı oldundan bayırı çıkamıyodu tepeye kadar ben çektim takviye 3le o videoda atabilrsm atacam bide bana kart okuyucu lazm :))) oap*-s Kaplan oap*-s

dostum haber werırsın yukleme yapınca msj at ozelden...