SAME TIGER 70 YENİ KABİN

Ynt: SAME TIGER 70 YENİ KABİN

tahir link=topic=54335.msg574396#msg574396 date=1333479095' Alıntı:
arkadaş bi çuval para veriyoz neden orjinal alınmıyor hadi onud geç kabinsiz alıyon nie taktıryon sonradan keşke orjinal kabin alsaydın
hocam orjinal kabine 8 9 bın lıra kadar fark oduyorsun ki orjınal kabın de degıl uretıcı fırmanın onderlıgınde yalandan uretılmıs kabınler..aynı kabını 3.500 tl e mal etmek daha akıllıca sanırım. bnm havaya 3 5 mılyar savuracak kadar bı zengınlıgım yok. ama yınede tesekkurler tavsıyen ıcın elıne saglık yorum ıcın...

oooo bütün sameciler toplanmışlarr bir cadır karıştırıyım bende eskilerden sameciydim
memnun kalmadim sattım benimle ayni alan bir kaç arkadaşda sattı kafam rahat cekmiyor etmiyor derdi yok
kabin taktırmışsın ama yaptıgın masrafa yazık bence satsan alan olmaz yaksan basına bela kalır
artık bana samelerin üstüne birde ucak koyun yine almam

GoKHaNDe link=topic=54335.msg576575#msg576575 date=1333916457' Alıntı:
oooo bütün sameciler toplanmışlarr bir cadır karıştırıyım bende eskilerden sameciydim
memnun kalmadim sattım benimle ayni alan bir kaç arkadaşda sattı kafam rahat cekmiyor etmiyor derdi yok
kabin taktırmışsın ama yaptıgın masrafa yazık bence satsan alan olmaz yaksan basına bela kalır
artık bana samelerin üstüne birde ucak koyun yine almam
ilk defa bir samenin çekmediğini duyuyorum senden..

jondere kardeş bendede aynı traktör var öncelikle kabinin hayırlı olsun 4.12 pulluk takıyorum gayet iyi ama 3lü 10 numara takıyorm hidrolik ötüor 4lü.12de ötmüor bi bilgin varmı :D yazarsan sevinirim :))) *098*- bide benim traktörde sabahları çalıştırdımmmı ıııııı die ötüo maşallah 2500 saat yptk :D 2sende tık yok en ii tercihi biz yaptk yakıtı yok :D mccormick cmax 75 aldk 4silindir yakıt yetişmior bizimkiyle aynı pulluk çekio yakıt çok satıcaz şimdi :D kabini nerde yaptırdn mesaj ata bilirmisn :)

Bizim tiger 70 ile bugün 10 ton buggday cektik cok rahattı 4x4 dik bayırı 2 de takviyesiz cekti gercekten iyiydi mazotta iyi dayandı. :)

bizimde same tıger 65 4x4 var kabinsiz orjinal kabinleri galiba dağcıların bunların kabinlerinın fiyatları ne kadardır montajıyla birlikteki fiyatı taktırma niyetimiz varda cevaplarınız için teşekürler