same tiger 75

selam arkdaşlar değerli bilgilerinize ihtiyacım var.same tiger 75 kabinli 4*4 sıfır traktörle pazarlık yaptık 58 bin lira dediler..sizce fiyatı nasıl ve bu traktörde sorun yaşar mıyım.bazı arkadaşlar iyi diyo bazılarıda kötü .ben ferguson 260 gold vardı herhangi bi sorun arıza yaşamadım.fakat same yi bilmem.şanzumanı nasıldır motor nasıldır bilmem bilen arkadaş varsa bildiklerini paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

Ynt: same tiger 75

- yanı olarak ikinci eli zayıf parça sıkıntısı çekmezsin ama parçaları biraz pahalıdır. + olarak az yakıtı ile bilinir arıza vermez seri güzel çekişli motordur şanzuman konusundada güzeldir bi ara şanzumanını dagıtana sıfır motor veririz mi die bi laf dolantısı vardı ama tam bilmiyorum. yani güzel motor tek ikinci eli biraz zayıftır. kullanmak için alırsan pişman olmazsın hayırlı olsun şimdiden.

Ynt: same tiger 75

Arkadaşların dediği gibi ikinci eli biraz zayıf türkiyede.. Bu da fazla tanıtımının olmamasından kaynaklanıyor bence.Yedek parça sı bol . Güç ve yakıt konusunda kesinlikle emsallerinden üstün.Şanzımanı motoru da sağlamdır. Direk enjeksiyon lu olarak biliyorum.Reglatörü vardır mesela,Mazotu ihtiyacı kadar çeker ve bırakır.Rolantide falan çalışırken dikkat ettiysen ses gider gelir.Bu deutz motorlarının bir özelliğidir.Bende Tiger 50 var mesela 4 lü 12 li ÜNLÜ pullukla tarla ederiz ve dekara 1 litre mazot yakar... Kesinlikle tavsiye ederim ok-*-s