SAME TRAKTÖR STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

SAME TRAKTÖR STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

06-08/08/2015

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2015 düzenlenmişti. Fuarda çok fazla fotoğraf çektim. Fakat işten güçten paylaşma fırsatım olmamıştı. Şimdi bu fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Bu konuda Same Traktör standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Şu üzerinde 60 bin yazan Same Tiger 75(yanlışsa düzeltin lütfen) veya muadili Deutz-Fahr agrolüx75 ten almayı düşünmüştük fakat göz yanılgısımı bilmem şase kısa geldi gözüme, vazgeçtik.

O Same Tiger75 değil Tiger 65'ti.Fuarda bayağı gözüm düşmüştü.Hala kaçırılmış bir fırsat olarak görüyorum.İçine de oturdum.Mükemmeldi. Vitesi 12+12 idi galiba.

O Same Tiger75 değil Tiger 65'ti.Fuarda bayağı gözüm düşmüştü.Hala kaçırılmış bir fırsat olarak görüyorum.İçine de oturdum.Mükemmeldi. Vitesi 12+12 idi galiba.
Lüleburgaz bayisi 6 ay kadar önce kabinli 2014 Tiger 75'liğini 59 bin'e önerdi. Aynı fiyata 2014 Deutz- fahr kabinli agrolüx 75 vardı. Seç beğen al dediler. Elde kalanları temizliyorlardı. Sonra Hattat-Valtra satmaya başladılar.

Lüleburgaz bayisi 6 ay kadar önce kabinli 2014 Tiger 75'liğini 59 bin'e önerdi. Aynı fiyata 2014 Deutz- fahr kabinli agrolüx 75 vardı. Seç beğen al dediler. Elde kalanları temizliyorlardı. Sonra Hattat-Valtra satmaya başladılar.

Ne büyük fırsatmış.Bunlar avrupa Tier motor.Ivır zıvır (jant,lastik,kaporta vb) yerleri hariç ithal.
Yanlışımı düzelteyim.Tiger'ler 4 ileri 3 takviye (12 ileri 3 geri vites,shuttle yok). Tiger 65 ,62 HP.Toprağı ağır olmayan orta sınıf bir çiftçi (200-300 dekar) için en uygun traktörlerden biri.Benim gözümde Avrupa traktörü.

Ne büyük fırsatmış.Bunlar avrupa Tier motor.Ivır zıvır (jant,lastik,kaporta vb) yerleri hariç ithal.
Yanlışımı düzelteyim.Tiger'ler 4 ileri 3 takviye (12 ileri 3 geri vites,shuttle yok). Tiger 65 ,62 HP.Toprağı ağır olmayan orta sınıf bir çiftçi (200-300 dekar) için en uygun traktörlerden biri.Benim gözümde Avrupa traktörü.

geçen yıl 50 bin olan traktör bu yıl 62 55 lik same

Kaçan balık büyük olurmuş.
Fiyat çok ama çok uygundu, babam ikna olmuş gibiydi. Beni dinledi vazgeçti. Ormancılık işinde kullanılacaktı Tiger 75 Same ya Agrolüx75 Deutz-Fahr. Kısa şase ile çok engelde sıkıntı yaşatması muhtemeldi. Sadece Çiftçilik için çok ideal. Deutz olanları baya sattı. Kullananlarında özellikle sordum ön kaldırıyormu diye kimse ön kaldırıyor demedi.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.