SAME TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: SAME TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Kullananlar da çok memnun ama. ben yük çekme fırsatı bulamdım daha, ama kullanalar olumsuz birşey söylemedi, umarım dediğiniz gibi değildir :)) ürün nakliyesinde çekişi iyi traktör lazım . Kayısı üretici olup geniş arazisi olan bir tanıdığın dediğine göre çekişden çok memnunmuş. kendim deneyip göreyim en iyisi :))

çiftçilikhayatı link=topic=775.msg945244#msg945244 date=1418330851' Alıntı:
Kullananlar da çok memnun ama. ben yük çekme fırsatı bulamdım daha, ama kullanalar olumsuz birşey söylemedi, umarım dediğiniz gibi değildir :)) ürün nakliyesinde çekişi iyi traktör lazım . Kayısı üretici olup geniş arazisi olan bir tanıdığın dediğine göre çekişden çok memnunmuş. kendim deneyip göreyim en iyisi :))
bizim köyde same tiger 70 lik var dier 70 hp makinalara göre daha iyi çekişi var

arkadaşlar same traktörü kullanıyorum traktörümden memnunum ama yedek parça sıkıntısı var istediğin parça bulunmuyor bulunuyorsa da çok pahalı yedek parça sıkıntısının giderilmesi gerekiyor same explorer top 90 elektrik tesisatını bulamadım yardımcı olabilecek varsa lütfen bana ulaşsın...

abca link=topic=775.msg961638#msg961638 date=1422021379' Alıntı:
arkadaşlar same traktörü kullanıyorum traktörümden memnunum ama yedek parça sıkıntısı var istediğin parça bulunmuyor bulunuyorsa da çok pahalı yedek parça sıkıntısının giderilmesi gerekiyor same explorer top 90 elektrik tesisatını bulamadım yardımcı olabilecek varsa lütfen bana ulaşsın...
elektrik tesisatı komplemi ,same grubunun yedek parça bayi ağı geniş fakat bayileri denetlemiyorlar,servis ve yedek parçada sıkıntı yok değil ,internetten arayıp bulursun

Same 'nın en az yakan modeli Argon classic serisi. Explorer 75T var bizim burda bi abide biraz fazla yakıyor. Argon 55 classic vardı bizde çok güzel bir çekişi vardı sağlamlığa gelirsek taş gibi bir traktör orta halli bir çiftçi için şiddetle tavsiye edilir.