Satilik 420 saatte case 95C

Diğer markalarda fazla araştırma yapmadım, çiftçi olarak kullanan kişilere danışmamız yerinde olur.Her şeyi de açıklamak durumunda değiliz.Kullanıcı kaynaklı bir çok arıza da olabilir.
zorundasınız gibisinden sormadım merak ettiğimden sordum resmi kaynak var mı diye.Zetor Kullanıcısına sorsak ondan üstün motor yok sanırız o yüzden çok yanıltıcı oluyor maalesef.

Dediğiniz gibi bir araştırma listesi var mı acaba mesela deutz şu agco bu diye ?
Same explorer classic 75 şuan 9775 saatte daha tık demedi motor konusunda,sibop ayarı bile yapılmış değil.kullandığım bazı ekipmanlarda ekipmanlarda gücüne göre büyük.yıllarca kavramalı kepçeyle pancar sardı.tek motor her işe koşuluyor

Same explorer classic 75 şuan 9775 saatte daha tık demedi motor konusunda,sibop ayarı bile yapılmış değil.kullandığım bazı ekipmanlarda ekipmanlarda gücüne göre büyük.yıllarca kavramalı kepçeyle pancar sardı.tek motor her işe koşuluyor
motor işi birazda şans ve kullanıma da bağlı olabiliyor.Biri bir markadan çok memnun olurken diğeri kapıya bir daha sokmam diyebiliyor.Bizim de emektar 73 model 640'ı dedem 6000 saatlerde yarı regtefe yaptırmış her yer elden geçmemiş krankmili vs.10.000 devirip şimdi 8.000 e geldi.regtefe olalı 12.000 saat olmuş yağ eksiltiyor biraz ve eski çekişi de yok.toplamda 18.000 saat oldu ne dişli kırdı ne kovan patladı.Şimdi ki motorlar bu kadar sağlam değil.

Abi o makineler çok güzel 5 yılda ben kullandım 4 bin saat kadar sonra sattım sıfır same explorer 85 aldım onun gibi ne sağlam çıktı onun verdiği tadı hiç vermedi elindeki makine çok kıymetli yoldada güzel kaçıyor

Ufuk hocam inanki harika olur.
Ama dedim ya maxxum traktörü yeni bitirdim borcunu.
Keşke bi kaç yıl beklese satın alırdım muhtemelen.
Hatta biz kendisi ile sohbet ettik üzerine 150 bin civari nakit alabileceğim 285 ferguson tek ceker traktor gibi hızlı nakite geçirebileceğim temiz traktor de düşünebilirim dedi.
Yani 75c üzerine nakit versem dahi onun düşüncesine uygun gelmedi.👍

• Beğen
Tepkiler: ufukk ve wallace22