Satılık tarla

Arkadaşlar az önce ilanda gördüm sizce bu fıyatlar nasıl çok aşırı değilmi kırıkkale Çorum yolunda şehire 20 km ufak ufak çiftlikleri yapıldığı verimli bir bölge toprak ve su güzel sizce değer mi
Screenshot_20200903_210703_com.sahibinden.jpg
Screenshot_20200903_210708_com.sahibinden.jpg

Bölgenize göre nasıl bilinmez bizim buraya göre çok belki başka bir bölgeye göre çok uygun gelebilir
Etrafta ne kadara gidiyor sor genelde çok uçuk oluyor böyle ilanlar bizim burada biri 100 dekar yere 950 bin yazmış imkani yok kimse almaz.
Bazı insanlar parası bol aklı gıt olanları düşürmeye çalışır dikkat et

Bölgenize göre nasıl bilinmez bizim buraya göre çok belki başka bir bölgeye göre çok uygun gelebilir
Etrafta ne kadara gidiyor sor genelde çok uçuk oluyor böyle ilanlar bizim burada biri 100 dekar yere 950 bin yazmış imkani yok kimse almaz.
Bazı insanlar parası bol aklı gıt olanları düşürmeye çalışır dikkat et
Adamı aradım sadece 5 bin düştü bugun birisi 295 verdi dedi ben 250 verdim saygı duyarım ama 310 bine verecem dedi buyük ihtimal vanlılar var onlar alır dekara 10 bin normal gıbı ama üstü biraz fazla bazı yerleri ben anlamıyorum 20 bin TL yı görüyor sadece tarla 500 yıl sonra bile imar gelmez

Ufuk daha önceki aldığın tarla fiyatlarına bakarak fiyat çok bence.
Yerinde olsan arazime uzak yerden alcama kendi tarlamın yakınından , komşu tarla alır tarlamı büyütür . İlerdede sondaj vurdurrum .
Sen bu tarlayı ürün ekip biçme amaçlımı yoksa ilerde imar vs işi olur diye yatırım amaçlımı almayı düşünüyorsun.

Bu şartlarda bir tarla köye yakın olsun sulama imkanından ötürü toprağı iyiyse asla kaçırmazdım. Imar geçmesini de istemezdim. Yazık böyle sulak arazi imara açılırsa milli servet ziyan olmuş sayarım.

Abi burası bizim köye çok farklı bir yer sulu tarla 10 binin altını görmüyor bizim köyde ucuz olmasının sebebi çok nadir satılıyor birde bizim köye kimse dışarıdan gelip tarla almaz uzak hemde kavgacı dıye adı çıkmış sonda olayı ise bu sene bir kaç bilir kişi götürüp ondan sonrada esas mühendis götürecem

• Beğen
Tepkiler: Ahmetfrk26