satılık tepmra

arkadaşlar satılık tepram var.93 model hiç degişen ve boya yok.herşeyi ile orjinal
araçtaki kusurlar
ön fren diskleri degişecek.güneş yanıgı var bordu renk.
başka bir sorunu yok.muayene geçti.alan yaptırısa masrafı fiyatdan düşecek.210binde
tekerler yeni.iç döşme ve taban döşemesi özellikle taban döşemesi sıfır araç gibi temiz.
dün ö sağ tekerin üstünü kapıa çizdirdim kaydı.içime dert oldu.oda.sol kapıda bir hafir derin çizik var.
93 model ancak bukadar orjinal bindim sakladım.
transportor veya fort transit alacagim 5+1 olan varsa temiz takasda olur.
fiayatı şuan bilmiyorum.pazarlık olur.bordu renk

Ynt: satılık tepmra

katiyen o konu yanlış masraflı degil.katiyyen. sağlam-ekonomik.konforlu sxa benimki.aldım alalı bir öntakım yaptırdım.-bir baskı balata degişti.birde fen merkezi başka hiç bir şeyi oynanmadı degişmedi tamiri olmadı.
yagına bak suyuna bak yola devam.çürüme kesinlikle olmaz.pas olmaz.

herhalde bakacaksın alacaksın.
temranın ithal yani motorunda fıat yazanı saglam ve tutulandır.tofaş yazan degil benimki. çok kullnışlı.ben yük taşıyacak araba alacagım tek kusur bu.yoksa katiyyen satmam.durum iyi olsa şöyle 5-6 binliram olasa yine satmam.

Hayırlı pazarlar.
durumuna göre 6 7 8 arası deişir.
resmleri paylaşsan çok daha iyi olur malum böle olmaz.
bu tempraların sadece 93ü mü 92simine elektronk deilmiş gariba. elekronk olan bi sorun olduğunda kitliyomuş garba öle bişeler duyduydum.
bnde araba alcam ama tempra aşar beni 4 5 binlik bakıyorz. şahin doğan olaydı bi bakardık :)
birde kaç motor bu 2.0 mi ?

nh_fıat link=topic=51627.msg526485#msg526485 date=1328121638' Alıntı:
Hayırlı pazarlar.
durumuna göre 6 7 8 arası deişir.
resmleri paylaşsan çok daha iyi olur malum böle olmaz.
bu tempraların sadece 93ü mü 92simine elektronk deilmiş gariba. elekronk olan bi sorun olduğunda kitliyomuş garba öle bişeler duyduydum.
bnde araba alcam ama tempra aşar beni 4 5 binlik bakıyorz. şahin doğan olaydı bi bakardık :)
birde kaç motor bu 2.0 mi ?
bir arkadaşımda 92 doğan sl var.ilanı varsa ekleyeyim

gokhanozkan link=topic=51627.msg526499#msg526499 date=1328122066' Alıntı:
bir arkadaşımda 92 doğan sl var.ilanı varsa ekleyeyim
son 3.arabamız 93 doğan slydi hiç zarar ziyan yapmadıydı ne alemler gördüydü bizde. her haftada tampon kırardı. güzel arabaydı sattığmz kişinin altından kaçıvermş bi gün kaza yaptı :D
siyah füme fln deilse buyur at alınablr uzak deilse. ama fiyatları pahalı 5bini kesinlkle geçmicek bi araba bakıyorm. doğan slde fiyatı daha yüksek :)

nh_fıat link=topic=51627.msg526510#msg526510 date=1328122325' Alıntı:
son 3.arabamız 93 doğan slydi hiç zarar ziyan yapmadıydı ne alemler gördüydü bizde. her haftada tampon kırardı. güzel arabaydı sattığmz kişinin altından kaçıvermş bi gün kaza yaptı :D
siyah füme fln deilse buyur at alınablr uzak deilse. ama fiyatları pahalı 5bini kesinlkle geçmicek bi araba bakıyorm. doğan slde fiyatı daha yüksek :)
füme ve fiyatı 5 den fazla anlş-*s