SATILIK traktor Case 115JXU

Benim bildiğim ;
115 hp - 461 tork
Stage 1 yazılım ile
140 hp - 520 tork oluyor

Aslında aynı temizlikte denk gelseler bende maxxum yada ts seçebilirim onlar ağır hizmet , jxu ve T5xxx ler ara iş gibi geliyor bana ama traktörün temizliğini anlatmak için demek istediğinizi anladım , eski üyelerdenim çok yazmazdım ama çok okurdum formda sizi de bilirim maşallah ben filonuzu çok beğeniyorum :)
Bizimde katalogta gördüğümüz ;
83,7 kw : 112 hp , 445 n.m. tork , %33 tork rezervi bulunuyor.
Traktör genel ağırlığı 4250 kg olan utulity bir modeldir.
Traktörün kasko değeri 762 080 TL 'dir.
On yaşlı bir traktör alınacak, bizce de ancak bu kadar yapar, tarladan altın çıkmıyor.

Bizimde katalogta gördüğümüz ;
83,7 kw : 112 hp , 445 n.m. tork , %33 tork rezervi bulunuyor.
Traktör genel ağırlığı 4250 kg olan utulity bir modeldir.
Traktörün kasko değeri 762 080 TL 'dir.
On yaşlı bir traktör alınacak, bizce de ancak bu kadar yapar, tarladan altın çıkmıyor.
Hocam 1.5 milyon oldu nerdeyse temiz olabilir ama ilk rakamıda çoktu bence 850-900 bandıda güzel olabilirdi ama şimdi yorumsuz , hocam bizim pulluklara künk takılmaz 😁

850 -900 e çok temiz ikinci rektefiye
Ormancidan
Çeltikciden ve pancarcidan cikma
Hiç hırpalamamış 80 66 gri gövdeler
o fiyatlarda 🤣🤣🤣
O ayrı bir boyut 3105 phantom vardı 1.150 bu ilandanda önce , zaten insanlar bunları nasıl yazıyor anlam veremiyor elimde şuan bmw 1 serisi bir aracım var 725 yazdım 680-700 arası gördü ki beklediğim satar rakamıda o civardı verdim benim gözümde yine yapmazdı ama hasarlıların rakamı onun altınaydı , benimkinden olup 790 bile yazan vardı hangi akla hizmet veremedim birde benim araç en dolusu öyle paket olarakda değil opsiyonel olarakda öyleydi bu 790 yazan arkadaş gibi olanlar olduca değişmez , adam onun arabası bi ise benimki bu yapar yada bence yada benim arabam bu eder diyor hiç bakmıyor örnek aynı emsali ne diye , bu iştende soğudum zaten telefonu alanda galerici oldu , telefon ve siteyi kullanmayı bilen hep galerici , herkese görede başkaları suçlu ama kimse kendinide yargılamıyor daha çok yazarımda hoca okudu bitirdi hala uyumadık sonra geç kalkarsak orucu uyku tutar bide olmaz :) hayırlı cumalar diliyorum :)

Biz burda birşeyler anlatmaya çalıştık ama kismetten ziyade olmazmış erkan .
900 lira bedel biçilen traktor bayiye 1 milyona takasta verildi gelinen nokta 1 hafta da bu traktör
385 bin lira üstüne kar ettirdi.
Keşke biz çiftçilerde böyle para kazansak bir haftada malımıza zam gelsede. Değişik bir hal aldı bu alım satım işleri bazen anlam vermekte güçlük çekiyorum. Birkaç videoya denk geldim internette. Adam Almanya' da araba galerilerini geziyor. Hepsinde sıfır araçlar dolu mevcut. Bizde bakıyoruz yok çip krizi yok bilmem ne krizi deyip araç yok. Adam diyor burda hepsi var bayilerde TR' de niye yok. Orda yoksa burda da yoktur diyor. Demek ki sıkıntı TR' de diyor.

Keşke biz çiftçilerde böyle para kazansak bir haftada malımıza zam gelsede. Değişik bir hal aldı bu alım satım işleri bazen anlam vermekte güçlük çekiyorum. Birkaç videoya denk geldim internette. Adam Almanya' da araba galerilerini geziyor. Hepsinde sıfır araçlar dolu mevcut. Bizde bakıyoruz yok çip krizi yok bilmem ne krizi deyip araç yok. Adam diyor burda hepsi var bayilerde TR' de niye yok. Orda yoksa burda da yoktur diyor. Demek ki sıkıntı TR' de diyor.
Var hocam var,parayı bastırırsan hemen var.Bayilerin icinde araç var ama taktik değişti artık, sorana yok.Biraz önce isyan ettim,salı günü 950 ye fiyat aldığım ilaç şimdi 1200 diyorlar. Almıyorum, atmıyorum ne halleri varsa görsünler.Hani diyorlar ya siz yokluk gormediniz,evet pahali ama raflarda mal var.Evet aynen öyle, paranız varsa herşey var,herkes gücü kadar alsın,gücü kadar yaşasın...