SERHAS FIRFIR VE HOLDER

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Ben birtane sıfır 400 lt holder ve bir tane 400 kg fırfır alacağım. Bugün bir yerde baktım SERHAS marka vardı uygun.. acaba bu marka hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi. 240 MF traktörün arkasına takacağım. Çift çıkış da yok. Uygun birşeyler arıyorum.

O zaman eski tip kara düzen fırfir alacaksınız..holder ise 400 litre iyidir rampa tarla da önü kalkabilir

Teşekkür ederim. Saten manuel açma kapamali fakat kare şase sağlam birşey gibi duruyor. Birde huni şeklinde olanı var arada bayağı fiyat farkı var. Sizce kare ile huni şekilde olanın ne gibi farkı vardır.SERHAS nasıl kalitede bir makine

Teşekkür ederim. Saten manuel açma kapamali fakat kare şase sağlam birşey gibi duruyor. Birde huni şeklinde olanı var arada bayağı fiyat farkı var. Sizce kare ile huni şekilde olanın ne gibi farkı vardır.SERHAS nasıl kalitede bir makine
Eğer tarlaniz çok değilse huni gibi şekilde olandan almanızı tavsiye ederim onlar biraz daha ucuzdur kare olanlara göre, çift çıkış lazım ise kare şeklinde olan için o basit iş yaptırırsınız sanayide, her ikiside gübre atıyor kare olan yere daha yakın yerde gübre doldururken rahat olur

• Beğen
Tepkiler: Güçlü-18

1750 ye aldim gecen sene agustosta 600 kg 20190106_152604.jpg20190106_152514.jpg