Servetimiz gitti Kymetlimiz Geldi..

Ynt: Servetimiz gitti Kymetlimiz Geldi..

Hayırlı ugurlu olsun ALLAH utandırmasın diyelim bence çok çok iyi bi seçim yapmışsın e serisi çok pratik ve + plas serisi konfor da iyi 92 hp sanırım gücüde iyi çift sıralı sılaj makinası cevirir herhalde pullugada gelir herşeye gelir e serisinin yakıtıda iyi diye biliyorum.

Saolun tesekkurler. Baris abi oncelikle tesekkurler bizim fazla bi slaj balya pancar felan yok bugday felan bizim arazide zf agir kaliyo cok rampali o yuzden carraro sanzuman aldik zaten 90e+ serisi tek fark sanzuman sercet 3 silindir arti bide zf olunca bizim biraz memnun etmedi o yuzden seri olur diye e serisi

berat06 link=topic=79095.msg935962#msg935962 date=1416076593' Alıntı:
Saolun tesekkurler. Baris abi oncelikle tesekkurler bizim fazla bi slaj balya pancar felan yok bugday felan bizim arazide zf agir kaliyo cok rampali o yuzden carraro sanzuman aldik zaten 90e+ serisi tek fark sanzuman sercet 3 silindir arti bide zf olunca bizim biraz memnun etmedi o yuzden seri olur diye e serisi

ASlında şu yeni serilerde ZF pek ağır kalmıyor gibi geldi bana. Volkanın haşmet ZF ile güzel iş yapıyor fazla bayılma yok ama dediğin gibi 80 lik zf ile hiç anlaşamıyor hep baygın hep mutsuz :)

Hayırlı olsun. Denildiği gibi zf bin ağır kalması olayı eski serideydi. Yeni seride bu olay yok. Bu sene 100lüksle 105 e yi aynı tarlada kullandım kararı verdim. Ama küçük seride e plus çok isabetli oldu satışları da gayet iyi gibi duruyor zaten