SEZON BİTTİ TEMİZLİK ZAMANI

71885ace7d39d897098dd109d18c1b1f.jpg
0cbe18069ae214dd805e8974e0ebbbb7.jpg
807abac42ead034e5903674f005d690a.jpg

Mesut by tamirci olduğunu Iveco bayinde çalıştığını formda okudum bu ise yabancı değilsin hem makinayi hemde traktörü sezona hazırlarsın. Artık tam makinayi çevirecek traktörü buldun eğer yerler rampa falansa hiç korkma traktor agir makina toparlayıp sürükleyemez az buçuk deneyim var makina
konusunda iyide devir verirhararette yapmaz 80 yereki hava filitresini temiz tut hadi hayırlısı yolun acık Kazancı'n bol olsun senin bu traktörü alma maceranı baya takip ettim hayallerine kavuştun sonunda

Mesut by tamirci olduğunu Iveco bayinde çalıştığını formda okudum bu ise yabancı değilsin hem makinayi hemde traktörü sezona hazırlarsın. Artık tam makinayi çevirecek traktörü buldun eğer yerler rampa falansa hiç korkma traktor agir makina toparlayıp sürükleyemez az buçuk deneyim var makina
konusunda iyide devir verirhararette yapmaz 80 yereki hava filitresini temiz tut hadi hayırlısı yolun acık Kazancı'n bol olsun senin bu traktörü alma maceranı baya takip ettim hayallerine kavuştun sonunda
Allah razı olsun iyi dileklerin için Allah herkese hayırlı bol kazançlar versin hepimiz emek harcıyoruz evet hayalim gerçek oldu benim balya makinası işi ilk sezonumdu bu yaz hiç deneyimim olmadı ama çok şükür usta kapısına gitmedik ufak tefek bizden kaynaklanan arızalar oldu ikinci bağlama anız bağladık kök aldı makine iğne kırdı sente ayarı kaçtı mekik kırdı hepsini hallettim bu sezon güzeldi Allah nasip ederse önümüzdeki sezon çok hızlı olacak

Allah razı olsun teşekkür ederim hiç kolay değildi zor temizlendi iki saat sürdü herhalde önünü yıkıyorum arkasına geçiyorum suyu bı tutuyorum içindeki toz pislik hadi öne öne geçiyorum arkası batıyor hiç bitmiycek sandım [emoji4]
Yikamak yerine hava tutup temizleyip koysan daha iyi bence kizaklara yag ve gresorlukeri yagla tekerede takoz tamamdir. Su ile yikamak gercektrn zor bukere denedim tam bi basbelasi hemde cogu yeri paslaniyor ondan sonra.

Haklısın ama benim içime sinmez öyle eski gres kalıntıları falan vardı kurumuş kalmış onları öyle gördükçe kafama takılır kalır bütün kış o yüzden önce mazot püskürtme tabancasına mazot koydum her tarafını mazotladım sonra tayzikli su ile yıkadım sonra pas tutmasın diye tekrar tabancayla mazotladım gres bastım bütün gresörlüklerine üzerini örtüp bıraktım sezona çıkarken bi bakım yapıp başlarım hayırlısıyla