SEZONU AÇTIK EKİNLERE YAĞMURLAMA İLE GÜBRE ATIYORUM

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

S.a arkadaşlar bu gün ekinlere yağmurlama ile üre gübresi atmaya başladım,ekinler bu yıl geçmiş yıllardan zayıf malum kış erken geldi ve çetin geçti normalde şuan bir karış olurdu.
grnt1040.jpg

grnt1041.jpg

grnt1045.jpg

grnt1044.jpg

grnt1043.jpg

grnt1033.jpg

grnt1034.jpg

grnt1036.jpg

grnt1039.jpg

grnt1042.jpg

Ynt: SEZONU AÇTIK EKİNLERE YAĞMURLAMA İLE GÜBRE ATIYORUM

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ekinlerde don yok ama güzü soğuk geçtiği için güz suyu vermeme rağmen biraz hatalı çıkmış gübre için sulama yapıyorum hatlara 2 şer saat su basıyorum sezon normal yıllardaki gibi geçerse bundan hariç en az 4-5 normal su daha veririm

Bereketli olsun abi bizim tarlalar da daha yeni açıldı ama çamur var daha,hemen hemen bu durumdalar biraz daha ufaklar da var bizim bakalım hayırlısı artık

bizim 1 ay önceki haline benziyo .. son 10 gündür sıcakların ve gübrenin etkisiyle çok cabuk toparlandılar .. umarım sizinkilerde öyle olur .. 15 20 gün sonra bende ilk suyunu vericem ..

bereketli olsun hacı abi. bu sene heryer böyle galiba babamda arayıp soruyor hiç gözüm tutmuyo herkezde böylemi diye :) trakkulup sağolsun iyiki var bakıp olanı biteni görebiliyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun.