• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

SILAJLIK MISIR

Silajlık mısırım 1 metre boyuna geldi ekileli 40 gün oldu ne gibi gübreleme yapmalıyım

Benim tarlada 9 dekar yerde 15 kamyonda hayvan gübresi var oda çok büyük bir etken büğümesine

Benim tarlada 9 dekar yerde 15 kamyonda hayvan gübresi var oda çok büyük bir etken büğümesine
Sayın abim tavuk gübresi attıysan toprak altı üst gübre atmanın bence bir anlamı yok zaten tavuk gübresi yeteri kadar gübre sağlayacaktır. Diye düşünüyorum .yapan arkadaşlar o sene hiç bir şey atmıyor.mısıra çok faydası var.hatta mısırı kaldırıp ektiğin mahsule bile var.

Sayın abim tavuk gübresi attıysan toprak altı üst gübre atmanın bence bir anlamı yok zaten tavuk gübresi yeteri kadar gübre sağlayacaktır. Diye düşünüyorum .yapan arkadaşlar o sene hiç bir şey atmıyor.mısıra çok faydası var.hatta mısırı kaldırıp ektiğin mahsule bile var.
Tavuk gübresini nerden bulcaz kardaş.biz hayvancıyız onları değerlendiriyoz ama çok fark ediyo her üründe

Damlama suyuna 25-30 kg üre verilebilir. Mahsulünüz bereketli olsun.

Son düzenleme:

Üst Alt