Simental Avusturya - Almanya listesi ve boğaların özellikleri

Var arkadas sitede bir arkadasta alacada var
Bu kadar beyazı da var mı bu da bugün doğdu IMG-20180612-WA0003.jpg

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Parayı yılda bir kere ödüyorum o yüzden fiyat sormuyorum tahminimce 200 tl den fazladır.
200 tl aşırı pahali bana göre vanadinin kaç yıl oldu vanadine ya Maximum 100 lira falan olmalı yine de hayırlı olsun inşallah tutar bi de o sıkıntı var tutmazsa insan daha çok üzülüyor biz bi ineğimize geçen sene 5 tohumlama yaptırdık hiç biri tutmadı 150 şer lira her sefer

• Beğen
Tepkiler: Goca yusuf
200 tl aşırı pahali bana göre vanadinin kaç yıl oldu vanadine ya Maximum 100 lira falan olmalı yine de hayırlı olsun inşallah tutar bi de o sıkıntı var tutmazsa insan daha çok üzülüyor biz bi ineğimize geçen sene 5 tohumlama yaptırdık hiç biri tutmadı 150 şer lira her sefer

Pahalı biraz ama Vanadin efsaneye çıkmış bir adı varya o yüzden değerini koruyor ayrıca tutar inşallah bu yıl 10 tane galaxy attırdım tek atışta tutdurduk bakalım bu da tutar inşallah.

Vanadin efsane katagorisin de bulabilip 200 tl ye kullanıyorsan şapkayı havaya at :)