• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Simental Avusturya - Almanya listesi ve boğaların özellikleri

Fridayı soran arkadaş ondan buzağılar aldık, geçirgenlik çok zayıf buzağı annesinin aynısı oluyor ama etçi karakterli buzağılar. Bulabilirsen Galaxy kullan derim.

Fridayı soran arkadaş ondan buzağılar aldık, geçirgenlik çok zayıf buzağı annesinin aynısı oluyor ama etçi karakterli buzağılar. Bulabilirsen Galaxy kullan derim.
Teşekkür ederim galaxy yok ilçede sadece etçi olarak friday var bakalım nasıl buzaklar çıkacak eti iyi tutsun önemli olan o benim için şekli annesine benzemiş babasına benzemiş önemi yok

Bildiğiniz gibi çekoslavak boğası. Alman ve Avusturya boğalarının dışındakilerin kızları takip altında değil. Çok iyi ataları var.ozellikle ana tarafı çok iyi.bu atalardan kötü bi yavru çıkmaz. Düvelere kullanmamanızı tavsiye ederim.

Bu bizim spermanın babasına ait bilgilerin bulunduğu sayfa.

Ne özellikli bi hayvan aşılanmış anlayamadım ben. Siz yorumlayabilir misiniz acaba?

Yaşlı bir boğa. 10000 civarı kızları var.kolay doğum. Güzel ancak genç boğaların süt ortalamaları bundan daha iyi.yeni nesilleri tercih edin derim. Güvenilir bir boğa ayrıca

Sayın dernek kirili 2 sorum olacak.1.si Amerikan simentalleri süt verimleri hakkında bilginiz varmı? 2.DELL (DE0974602964) nasıl bir boğa?

Sayın dernek kirili 2 sorum olacak.1.si Amerikan simentalleri süt verimleri hakkında bilginiz varmı? 2.DELL (DE0974602964) nasıl bir boğa?
Dell in öne çıkan özellikleri;çok kolay doğum, denenmislik gayet iyi,süt verimi de çok iyi.kullanmayi çok istedim nasip olmadı. Abd li simentaller hakkında bilgim yok.

Üst Alt