siz akşamları evinize geldiğinizde en çok kimi özlersiniz

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

akşam eve geldiğimde ALEMLERİN EFENDİSİ RESULUM gelir aklıma selat ve selamlar eyledikten sonra Ruhu şeriflerine şöyle bir ilahi dinlemek huzur veriyor ruhuma yeniklik geliyor aciz bedeneime

sizede Sevenlere sevgiliyi anlatan ona özlemi daha arttıran bu güzel ilahiyi hediye ediyorum

iyi dinlemeler selat ve selam getirmeyi unutmayalım dostlar

Esselatü vesselamü aleyke ya RASULALLAH

celaleddin ada bülbül

siirtte yatsı ezanı vakti

Ynt: siz akşamları evinize geldiğinizde en çok kimi özlersiniz

ah ah bizde bir gün oralara gidipde bende geldim diyebilecekmiyiz acaba Peygamberimizin Ravzasına ,Beytullaha yüz sürebilecekmiyiz acaba

: ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( cçr-*-s cçr-*-s cçr-*-s cçr-*-s cçr-*-s karış-*-s karış-*-s karış-*-s karış-*-s

Seninde ellerine sağlık kardeşim

şerefli1 link=topic=56126.msg603662#msg603662 date=1338833996' Alıntı:
akşam eve geldiğimde ALEMLERİN EFENDİSİ RESULUM gelir aklıma selat ve selamlar eyledikten sonra Ruhu şeriflerine şöyle bir ilahi dinlemek huzur veriyor ruhuma yeniklik geliyor aciz bedeneime

sizede Sevenlere sevgiliyi anlatan ona özlemi daha arttıran bu güzel ilahiyi hediye ediyorum

iyi dinlemeler selat ve selam getirmeyi unutmayalım dostlar

Esselatü vesselamü aleyke ya RASULALLAH

celaleddin ada bülbül

siirtte yatsı ezanı vakti
Sevgili arkadaşım hep böyle dini ve güzel konulara değindiğinizi gördükten sonra ülkenin geleceğine güvenle bakıyorum.Kucak dolusu TEŞEKKÜRLER. alk-*s alk-*s.Ha oralara gitmeyi bu yıllarda bende çoook istiyorum inşallah.

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=56126.msg603680#msg603680 date=1338835745' Alıntı:
Sevgili arkadaşım hep böyle dini ve güzel konulara değindiğinizi gördükten sonra ülkenin geleceğine güvenle bakıyorum.Kucak dolusu TEŞEKKÜRLER. alk-*s alk-*s

abi benimçevremde hep böyle insanlar elhamdülillah

dinden uzak olan bendede uzak olur...

phantomerkunt link=topic=56126.msg603699#msg603699 date=1338841526' Alıntı:
annemi,babamı, çocuğumu, karımı vs. özlerim Allah heryerde var sadece evde mi Allah

ALLAH ın her yerde olması önemli mi kardeş O ALLAH ki bize şah damarımızdan daha yakınken KALP de olmadıktan sonra .....
hem ben ALLAH ı özlemeyi kast etmedim Sevgili Peygemberimizi Kast ettim ben çocuklarımdan ve anamdan babamdan 9 saat uzaktatayım ama onları özlemek buna engelmi?

tabiki her zaman özleriz ama önemli olan insan tek ikende özlemek

müminin evi dünyada iken cennetidir ben ondan evi kast ettim eğer evim benim cennetimse ben de o cennette kimi aramam gerekir tabiki onun şefaati olmadan giremeyeceğim PEYGAMBERİMİZ İ (S.A.S) arayacam :)