• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

SLAJLIĞI DANEYE BIRAKABİLİRMİYİZ

Merhaba abiler arkadaşlar şuan hazır olan slajlık mısıır (2. ürün) slaja biçmeyip daneye bırakabilir miyim bırakırsam ne olur çeşit syngenta antex ekim tarihi 1 temmuz 2018 ekimi yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba abiler arkadaşlar şuan hazır olan slajlık mısıır (2. ürün) slaja biçmeyip daneye bırakabilir miyim bırakırsam ne olur çeşit syngenta antex ekim tarihi 1 temmuz 2018 ekimi yorumlarınızı bekliyorum.
Ülkemizde diğer sektörlerde olduğu gibi tohum sektöründe de büyük rekabet var.Bu yüzden fırma çalışanları olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar.Sygentaya telefon açtığınız takdirde eminimki işiniz göreceklerdir.Bölgenize davet edin.Bu sezon geçmiş olsada diğer sezonlarda muhakkak uğrayıp sıkıntı varmı diye kontrol ederler.Ücretsiz danışmanlık sağlarsınız

Aynen ben de katılıyorum. Manisadasınız zaten bu işlerin yoğun olduğu bölgelerden biri mutlaka geri dönüş sağlarlar gelirler bakarlar. Burdan ne desek boş olur gibi

1 temmuz danelik için biraz geç bence faosu yüksek ise güneş ısısındam yeterince faydalamnamaz.
Ben 10 haziranda ektim silajlik tür ama danelegr bırakacağım. Yetişir muhtemelen ama siz yaz sıcaklarından yeterince faydalanamamissiniz. Ama olur inşallah bilemiyorum

Üst Alt