Solis Traktör/Türkiye Fabrikası

Sameyi gördüm Baki.. tekrar hayırlı olsun..
Mahindra sanki Solis'ten bi tık daha iyi gibi geldiydi bana.. ama bi türlü oturtamadılar.. Solis'te parasına göre iyi.. eğer bu fabrika işi tamamsa parça/serviste çözüldü demektir.. Yanmar'la ortaklıkta işin ciddiyetini gösteriyo..

yalnız.. solisin 50-60 iyi.. 75 neyse.. 90'lığı çok hoşuma gitmedi.. hintliler küçük-ortada uzmanlaşmış..

Sameyi gördüm Baki.. tekrar hayırlı olsun..
Mahindra sanki Solis'ten bi tık daha iyi gibi geldiydi bana.. ama bi türlü oturtamadılar.. Solis'te parasına göre iyi.. eğer bu fabrika işi tamamsa parça/serviste çözüldü demektir.. Yanmar'la ortaklıkta işin ciddiyetini gösteriyo..

yalnız.. solisin 50-60 iyi.. 75 neyse.. 90'lığı çok hoşuma gitmedi.. hintliler küçük-ortada uzmanlaşmış..
Allah razı olsun abi sağolasın daha iyisi senin olsun solisin fabrika işi tamam gibi 60 - 70 model 135'likten yine iyidir

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
Bir yıldır solis 2016 model 90 lık kullanıyorum gayet memnunum yakıt sağlamlık özelik ne ararsan var deposu 64 litre 5 Li 13 lü takıyorum istediğin şekil çekiyor şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım Umut bey,,,